وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود دوبله فارسی سریال جواهری در قصر


دانلود دوبله فارسی سریال جواهری در قصر

دانلود سریال یانگوم , دانلود سریال جواهری در قصر بدون حذفیات

دانلود سریال جواهری در قصر با لینک مستقیم , دانلود سریال جواهری در قصر با کیفیت بالا عالی

دانلود سریال جواهری در قصر با کیفیت اچ دی + نقد و بررسی سریال

برنده ۲ جایزه از شبکه MBC و بهترین سریال درام – تاریخی کره جنوبی

دانلود دوبله فارسی سریال جواهری در قصر

خلاصه داستان سریال جواهری در قصر :

سریال جواهری در قصر ، داستان زندگی زنی به نام سو یانگوم را روایت می کند که در دواران بچگی اش ، پدرش میونگی و پدرش را به دلیل برخی دسیسه ها و توطئه های افراد بانفوذ دربار از دست می دهد. او از هشت سالگی وارد آشپزخانه قصر می شود و این آغاز سختی های اوست. او با مشقت های فراوان در آشپزخانه قصر بزرگ می شود و در کنار بانو هن ( دوست میونگی ) تعلیم می بیند. بانو سو یانگوم و بانو هن فشارهای زیادی را از بانو شن و برادرش تحمل می کنند و این عامل باعث تبعید آنان می شود. او که سختی های زیادی را تحمل نموده است ، پرستار می شود تا بتواند دوباره به قصر بازگردد.

او در تمامی این سال ها با افسر گارذد سلطنتی ، مین جانگو آشنایی پیدا کرده بود و کمک های فراروان او نقش زیادی در زندگی یانگوم داشته است. در ادامه یانگوم طی سال ها تلاش و فداکاری به عنوان پزشک امپراطور منصوب می گردد و با مین جانگو ازدواج می کند و …..

مروری بر داستان سریال جواهری در قصر

این مجموعه ۵۴ قسمتی براساس ماجرای واقعی زنی ساخته شده که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌است. ماجرا در زمان سلسله جوسون می‌گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت‌های مردسالارانه بر آن حکم فرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می‌برد اما به دلیل درگیری‌های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست. در میانه این کشمکش و هرج و مرج داستان زندگی دختری نقل می‌شود که نه از طریق داشتن ارتباط با سران قدرت بلکه از طریق بخشندگی و برخورداری از روحیه شکست‌ناپذیر قصد دارد لقب یانگ گوم (یانگوم) بزرگ را از جانب شخص پادشاه دریافت کند.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود سریال جواهری در قصر با کیفیت اچ دی

والدین یانگ اصالتاً اهل دربار بوده‌اند. پدرش مامور پادشاه بود که وظیفه اجرای حکم مرگ ملکه با مسموم کردن را به عهده وی نهاده بودند. این واقعه چنان وی را تحت تأثیر قرار داد که از پستش استعفا و پایتخت را ترک کرد. مادرش یک گونگ نو یا دختر قصر بود که در قصر آشپزی می‌کرد اما متأسفانه شاهد وقوع جرمی از سوی دختر دیگری در قصر شد و آن را گزارش کرد. اما جنایتکاران برای این‌که از سکوت وی در این مورد مطمئن شوند سعی داشتند او را در خارج از قصر به قتل برسانند و بهترین دوست وی را نیز مجبور کردند در این قتل همراهی‌شان کند اما او با استفاده از زهری که قبلاً استفاده شده بود کارشان را خراب کرد. مادر یانگ تا دم مرگ پیش رفت اما با کمک همسرش که از شهر فرار کرده بود از مرگ نجات یافت و آن‌ها دوباره همدیگر را پیدا کردند. در این زمان شاهزاده که مادرش مسموم شده بود به سلطنت رسید و نخستین کارش انتقام گرفتن از کسی بود که در قتل مادرش دست داشت. در نتیجه دربه‌دری‌های خانواده یانگ آغاز شد. مدام در حال حرکت بودند و هویت واقعی‌ شان را از ماموران دولتی مخفی نگه می‌داشتند.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود دوبله فارسی سریال جواهری در قصر

پس از گذشت چند سال بالاخره پدر و پس از چندی هم مادر یانگ دستگیر و کشته شدند. یانگ در آن زمان شش، هفت سال داشت. آخرین آرزوی مادر یانگ این بود که یانگ در صورت تمایل خودش به قصر برگردد و بزرگ‌ترین سرآشپز قصر شود تا از این طریق به کتاب یادداشت‌های سرآشپز دست پیدا کند و بی‌ عدالتی‌ های قصر را در آن بنویسد و به نسل‌های آینده منتقل کند.  و این‌گونه سفر یانگ کوچک و یتیم آغاز می‌شود. یک زوج خوش قلب اما از طبقه نسبتاً پایین جامعه سرپرستی وی را به عهده می‌گیرند.

یانگ در هشت سالگی وارد قصر می‌شود تا در بخش آشپزی قصر کار کند. در آن‌ جا دوستان و هم‌چنین رقبایی پیدا می‌کند. وی با چوی گوم جوان که عضو خانواده چوی است هم دوست می‌شود. چوی گوم که از کودکی تعلیم علم و دانش دیده در آشپزی بسیار ماهر است و قابلیت این را دارد که به بزرگ‌ترین سرآشپز تبدیل شود. خانواده چوی از قدرت زیادی در قصر برخوردار است و طی پنج نسل گذشته سرآشپزان بزرگی را در خود پرورش داده‌است. با همین پیش زمینه‌است که چوی گوم جوان چنین مسوولیتی را می‌پذیرد و با کودکی‌اش وداع می‌کند. آشپزان قصر هم‌ چون زنان پادشاه هستند و نمی‌توانند بی‌ اجازه ازدواج کنند.

کنجکاوی‌ها و پافشاری‌ های یانگوم برایش دردسر درست می‌کند و باعث می‌شود مدام با بالا دستی‌ هایش درگیر باشد. یانگوم از سر اتفاق شاگرد هان (بهترین دوست مادرش) می‌شود اما هیچ کدام از این ارتباط خبر ندارند. هر چند هان از یانگوم خوشش می‌آید اما وقتی یانگ از او می‌پرسد چطور می‌تواند بزرگ‌ترین سرآشپز باشد رابطه‌شان سرد می‌شود. قتل مادر یانگوم، هان را نسبت به کسانی که جاه‌ طلبند بدبین کرده‌ است. او در فهم خواسته یانگوم دچار سوء تفاهم شده و از این پس با او به سردی برخورد می‌کند. یانگوم طی سال‌ها کار در دربار و با خلاقیتی که دارد به یکی از بهترین آشپزان آن‌جا تبدیل می‌شود. در این مدت اتفاقاتی رخ می‌دهد که یانگوم و هان را به رقبای سرسخت چوی و گام یینگ در آشپزخانه تبدیل می‌کند.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود سریال یانگوم بزرگ

یانگوم و هان به درجات بالا می‌رسند و هان بزرگ‌ترین سرآشپز قصر می‌شود. اما هیچ یک از این موفقیت‌ها او را به اندازه وقتی که به ارتباط نزدیکش با یانگ پی می‌برد، خوش حال نمی‌کند. وی پس از سال‌ها افسوس و اندوه برای مادر یانگ می‌فهمد که بهترین دوستش در تمام این سال‌ها دخترش را در کنار او قرار داده‌است. یانگ و هان خیلی زود متوجه می‌شوند که طایفه چوی عامل قتل پدر و مادر یانگ بوده‌اند. متأسفانه چوی شانگ و گوم یینگ نیز می‌فهمند و به ارتباط میان خودشان پی می‌برند و سعی دارند برای خلاصی از گذشته و پوشاندن قتل غیرقانونی یک دختر دربار با هم همراه شوند تا این‌که فرصتی برایشان پیش می‌آید.

پادشاه بر اثر خوردن غذایی که یانگ و هان برایش درست کرده‌اند بیمار می‌شود و این دو به اشتباه به مسموم کردن پادشاه و خیانت بزرگ متهم می‌شوند. با وساطت و کمک مین ژانگ از حکم اعدام نجات می‌یابند اما به جزیره‌ای دورافتاده تبعید می‌شوند.  بر اثر ضعف حاصل از شکنجه‌ها هان در راه سفر به جزیره می‌میرد و یانگ که بسیار اندوهگین است چندین بار سعی در فرار دارد. مین ژانگ که از عدم‌کفایت خود و مرگ هان احساس گناه می‌کند به دنبال یانگ به جزیره می‌رود. مین، ژانگ یانگ را قانع می‌کند که بماند و به دنبال راه‌حلی باشد.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود سریال یانگوم

یانگ که می‌داند فقط به‌عنوان یک پزشک کارآزموده می‌تواند وارد دربار شود تصمیم می‌گیرد که پزشک شود. سرانجام با کمک‌های مین، خانواده‌ای که او را به فرزندخواندگی پذیرفته بودند و هم‌چنین دوستان جدیدش دوباره به قصر راه می‌یابد. از این‌جا به بعد به خاطر درگیری‌های قدرت در میان خانواده سلطنتی ماجراها کمی پیچیده می‌شود. یانگ در افشای حق می‌کوشد، خانواده چوی از هم می‌پاشد و چوی شانگ خودکشی می‌کند. سرانجام یانگ به محرم اسرار پادشاه و پزشک مخصوص وی تبدیل می‌شود. پادشاه مین یانگ را تبعید می‌کند اما پس از مرگ پادشاه مین و یانگوم با هم ازدواج می‌کنند. آن‌ها نیز مانند پدر و مادر یانگوم زندگی کولی‌ واری را در پیش می‌گیرند و هر چند پس از مدتی ملکه از آن‌ها دعوت می‌کند به قصر بیایند آن‌ها تصمیم می‌گیرند از سیاست کناره‌گیری کنند.

جزئیات و عوامل سازنده سریال The Fosters

نام مستعار سریال : جواهری در قصر ( Jewel in the Palace )

نام اصلی سریال : یانگوم بزرگ ( Dae Jang Geum )

وضعیت : به اتمام رسیده است

ژانر سریال : درام , زندگی نامه

امتیاز سریال : ۸٫۶/۱۰

میانگین رای : ‎‎ ‎۱,۷۴۹ نفر

امتیاز منتقدین : ۷۹/۱۰۰

رده سني : PG-13 – تماشای این سریال به افراد زیر ۱۳ سال توصیه نمی شود.

کاگردان : Lee Byung-hoon

تهیه کنندگان : Jung-hyeon Jo , Byoung-hoon Lee

نویسنده : Yeong-hyeon Kim

مدیر مالی : Jo Joong-hyun

نام موسیقی سریال : “Changryong”

بازیگران : Lee Young-ae , Ji Jin-hee , Hong Ri-na , Im Ho , Kyeon Mi-ri , Yang Mi-kyung , Ip-sae Lee , Bo-ra Geum , Ji-min Han , Jung Eun Jo , Kyeong-hwan Jo

شبکه پخش کننده: Munhwa Broadcasting Corporation – ام بی سی کره جنوبی

کمپانی پخش کننده : Rooftop Room Cat

محصول کشور : کره جنوبی ( South Korea )

تاریخ شروع سریال : September ۱۵, ۲۰۰۳

تاریخ پایان سریال : March ۲۳, ۲۰۰۴

زبان : دوبله فارسی

کیفیت : SD 480p

تعداد قسمت ها : ۵۴ قسمت ( کامل )

زمان هر قسمت : ۵۵ – ۶۰ دقیقه

حجم تقریبی قسمت : ۱۷۰ مگابایت

فرمت هر قسمت : wmv

Wiki , IMDB , Wiki Fa


توضیحات دوبله فارسی سریال جواهری در قصر ( یانگوم بزرگ ) :
گوینده‌ی تیتراژ + یونگ یونگ سو —- میثم نیکنام
یانگوم —- مینو غزنوی
بانو هن + پزشکیار قصر پادشاه —— مریم نوری‌درخشان
بانو چویی —- شراره حضرتی
پانسُل چویی —- شهروز ملک‌آرایی
افسر مین جونگ هو — منوچهر والی‌زاده
همسر پادشاه —- مریم رادپور
ملکه‌ی مادر —- مریم سیگارودی
چنگ + گیومیونگ کوچک —- آزیتا یاراحمدی
بانوی منشی‌ها —- الیزا اورامی
بانو مین —- اعظم دلبری
بانو یونگ + بانو کیم —- مینا شجاع
میونگی(مادر یانگ گوم) — زهره شکوفنده
جوایز و کاندیدا ها :
🏆 برنده جایزه بهترین سریال درام از شبکه MBC
🏆 برنده جایزه بهترین موسیقی متن از شبکه MBC

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود سریال یانگم بزرگسریال یانگمدانلود سریال جواهری در قصر با کیفیت عالی بالا

متن انگلیسی :

The story of Suh, Jang-geum, who struggles in life begins with being the child of fugitives, to being a Court Lady of the Royal Kitchen, to becoming the first Female Royal Physician. This show that could be shown on the Soap Opera Channel, History Channel, Food Channel, and Medical Channel at the same time! This is based on a REAL character in Korean History.

Dae Jang Geum (Hangul: 대장금; hanja: 大長今; RR: Dae Jang-geum; MR: Tae Chang-gǔm; literally “The Great Jang-geum”), also known as Jewel in the Palace, is a 2003 Korean television series directed by Lee Byung-hoon. It first aired from September 15, 2003 to March 23, 2004 on MBC, where it was the top program with an average viewership rating of 46.3% and a peak of 57.8% (making it the 10th highest rated Korean drama of all time). Produced for US$15 million, it was later exported to 91 countries and has earned US$103.4 million worldwide, becoming known as one of the primary proponents of the Korean Wave by heightening the popularity of Korean pop culture abroad.

Starring Lee Young-ae in the title role, it tells the tale of an orphaned kitchen cook who went on to become the king’s first female physician. In a time when women held little influence in society, young apprentice cook Jang-geum strives to learn the secrets of Korean cooking and medicine in order to cure the King of his various ailments. It is based on the true story of Jang-geum, the first female royal physician of the Joseon Dynasty. The main themes are her perseverance and the portrayal of traditional Korean culture, including Korean royal court cuisine and traditional medicine.


دانلود دوبله فارسی سریال جواهری در قصر – یانگوم بزرگ – The Great Jang Geum با لینک مستقیم :

دانلود تمامی قسمت های سریال با کیفیت عالی ۴۸۰p

———————————————————–

Javaheri Dar Ghaasr_01.wmv – 152.8 MB
Javaheri Dar Ghaasr_02.wmv – 158.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_03.wmv – 151.5 MB
Javaheri Dar Ghaasr_04.wmv – 152.5 MB
Javaheri Dar Ghaasr_05.wmv – 158.6 MB
Javaheri Dar Ghaasr_06.wmv – 156.3 MB
Javaheri Dar Ghaasr_07.wmv – 159.2 MB
Javaheri Dar Ghaasr_08.wmv – 160.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_09.wmv – 154.8 MB
Javaheri Dar Ghaasr_10.wmv – 154.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_11.wmv – 157.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_12.wmv – 161.0 MB
Javaheri Dar Ghaasr_13.wmv – 157.0 MB
Javaheri Dar Ghaasr_14.wmv – 158.0 MB
Javaheri Dar Ghaasr_15.wmv – 152.0 MB
Javaheri Dar Ghaasr_16.wmv – 152.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_17.wmv – 148.9 MB
Javaheri Dar Ghaasr_18.wmv – 146.6 MB
Javaheri Dar Ghaasr_19.wmv – 153.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_20.wmv – 150.1 MB
Javaheri Dar Ghaasr_21.wmv – 100.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_22.wmv – 150.8 MB
Javaheri Dar Ghaasr_23.wmv – 155.3 MB
Javaheri Dar Ghaasr_24.wmv – 151.2 MB
Javaheri Dar Ghaasr_25.wmv – 149.8 MB
Javaheri Dar Ghaasr_26.wmv – 151.6 MB
Javaheri Dar Ghaasr_27.wmv – 159.2 MB
Javaheri Dar Ghaasr_28.wmv – 151.2 MB
Javaheri Dar Ghaasr_29.wmv – 144.0 MB
Javaheri Dar Ghaasr_30.wmv – 147.1 MB
Javaheri Dar Ghaasr_31.wmv – 148.2 MB
Javaheri Dar Ghaasr_32.wmv – 149.5 MB
Javaheri Dar Ghaasr_33.wmv – 147.5 MB
Javaheri Dar Ghaasr_34.wmv – 149.6 MB
Javaheri Dar Ghaasr_35.wmv – 145.4 MB
Javaheri Dar Ghaasr_36.wmv – 146.2 MB
Javaheri Dar Ghaasr_37.wmv – 141.6 MB
Javaheri Dar Ghaasr_38.wmv – 121.9 MB
Javaheri Dar Ghaasr_39.wmv – 142.2 MB
Javaheri Dar Ghaasr_40.wmv – 145.3 MB
Javaheri Dar Ghaasr_41.wmv – 147.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_42.wmv – 131.9 MB
Javaheri Dar Ghaasr_43.wmv – 146.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_44.wmv – 144.7 MB
Javaheri Dar Ghaasr_45.wmv – 151.1 MB
Javaheri Dar Ghaasr_46.wmv – 144.0 MB
Javaheri Dar Ghaasr_47.wmv – 146.9 MB
Javaheri Dar Ghaasr_48.wmv – 152.8 MB
Javaheri Dar Ghaasr_49.wmv – 151.4 MB
Javaheri Dar Ghaasr_50.wmv – 138.8 MB
Javaheri Dar Ghaasr_51.wmv – 147.3 MB
Javaheri Dar Ghaasr_52.wmv – 153.4 MB
Javaheri Dar Ghaasr_53.wmv – 157.5 MB
Javaheri Dar Ghaasr_54.wmv – 172.9 MB

دانلود زیرنویس فارسی سریال