وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود دوبله فارسی فیلم August: Osage County 2013


دانلود دوبله فارسی فیلم August: Osage County 2013

دانلود فیلم August: Osage County 2013 با لینک مستقیم , دانلود رایگان فیلم August: Osage County 2013

دانلود فیلم August: Osage County 2013 با کیفیت اچ دی و فول اچ دی , دانلود فیلم August: Osage County 2013 با کیفیت HD و Full HD

دانلود دوبله فارسی فیلم آگوست : اوسیج کانتی ۲۰۱۳ , دانلود فیلم آگوست : اوسیج کانتی ۲۰۱۳

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + نقد و بررسی فیلم

کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین بازیگر نقش مکمل زن

دانلود دوبله فارسی فیلم August: Osage County 2013

خلاصه فیلم August: Osage County 2013 :

در فیلم آگوست : اوسیج کانتی ۲۰۱۳ مانی که پدر خانواده وستون ها به نام بورلی ( سم شپرد ) مفقود می شود، دختر بزرگ خانواده به نام باربارا ( جولیا رابرتز ) تصمیم میگیرد به همراه همسر روشنفکرش بیل ( اوان مک گرگور ) و دختر ۱۴ ساله شان جین ( اَبیگل برسلین ) نزد مادر خانواده ( مریل استریپ ) بازگردند تا بتوانند در این شرایط سخت وی را دلداری داده و در شرایط پیچیده کنونی کمکی کرده باشند. اما مشکل اینجاست که رابطه باربارا و مادرش هرگز خوب نبوده و مشاجرات این دو همواره یکی از دلایل دوری آنها از یکدیگر بوده است.

در ادامه فیلم August: Osage County 2013 بزودی مشخص می شود که بورلی بخاطر خودکشی جانش را از دست داده و حال زمان آن است که دیگر اعضای خانواده خود را به مراسم تدفین پدر خانواده برسانند.اما بزودی با جمع شدن اعضای خانواده، ریشه اختلافات قدیمی خودش را نشان می دهد و زبان تند مادر خانواده نیز باعث سلب آسایش باربارایی می شود که خودش در حال حاضر رابطه خوبی با بیل ندارد و زندگی آنها نیز در حال فروپاشی است و…

دانلود فیلم August: Osage County 2013 با دوبله فارسی

فیلم آگوست : اوسیج کانتی ۲۰۱۳ براساس یکی از نمایشنامه های معروف اجرا شده در برادوی و لندن که موفقیت های بسیاری هم در فصل جوایز ” تونی ” به همراه داشت، ساخته شده است. نمایشنامه ای که از لحاظ سر و شکل، به آثار ” تنسی ویلیامز ” فقید شباهت بسیاری دارد. داستان درباره اتفاق ساده ای هست که سبب جمع شدن افراد خانواده زیر یک سقف می شود و تمام تلاش داستان این است که رابطه افراد را در میان خودشان به تصویر بکشد.

توانسته بود فضا و شخصیت هایی را زیر یک سقف ترسیم کند که تقابل آنها با یکدیگر همانند یک کلاس روانشناسی بی نظیر با رعایت ریز ترین جزئیات رفتارشناسی بود که باعث شد « اتوبوسی به نام هوس » تبدیل به اثری ماندگار در گنجینه هالیوود شود.  « August: Osage County » نیز پیش از اینکه به سینما بیاید، در صحنه های نمایش خوش درخشیده بود اما حالا با ورود به پرده نقره ای ، علی رغم نکات مثبت ویژه ای که به همراه دارد، دارای ضعف هایی هم هست که ضربه های سختی بر پیکره فیلم وارد آورده. « آگوست… » مشخصاً فیلمنامه فوق العاده ای دارد که البته جای تعجب هم نیست چراکه مستقیماً از صحنه نمایش به سینما آورده شده و کیفیت دیالوگ ها و جزئیات رفتاری شخصیت های داستان، دقیقاً آنچه هست که از یک اثر ایده آل تئاتری سراغ داریم.

اما مشکل اینجاست که جان ولس علی رغم فیلمنامه و فرصت بی نظیری که در اختیارش قرار گرفته، نتوانسته به خوبی از « آگوست… » فیلمی بسازد که در ذهن تماشاگر سینما ماندگار شود. « آگوست … » مملوء از صحبت های دو نفره هست و قرار هم هست که همینطور باشد اما پایبندی ولس به فرم اجرای تئاتری این فیلمنامه به حدی زیاد بوده که علناً « آگوست … » در مدیوم سینما که مشخصاً در اجرا ، تفاوت های بسیاری با یک اثر تئاتری دارد، حرف چندانی برای گفتن ندارد .


برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم August: Osage County 2013 با دوبله فارسی

دانلود فیلم آگوست : اوسیج کانتی ۲۰۱۳

در فیلم August: Osage County 2013 ، جان ولس اگرچه توانسته با موفقیت از بازیگران فیلمش بازیهای بی نظیری بگیرد و  جولیا رابرتز  و مریل استریپ در این میان فوق العاده هستند، اما جدای از آن، در تقریباً اغلب لحظات فیلم، « آگوست … » نتوانسته در بخش هایی که تماشاگر سینما بخاطرش به پای یک فیلم می نشیند، دستاوری داشته باشد.  « آگوست : اوسیج کانتی » بطور اعجاب انگیزی در جلوی لنز دوربین همان راه و روشی را طی می کند که بازیگران در صحنه نمایش معمولاً با آن مواجه می شوند. در فیلم، بطور عجیبی همه افراد همیشه دور یکدیگر جمع می شوند و همواره بی آنکه دلیل مشخصی داشته باشند، در مورد یکدیگر صحبت میکنند و به زندگی یکدیگر اهمیت می دهند .

در حالی که فیلم علناً دلیلی برای اهمیت قائل شدن این افراد به زندگی دیگر افرادی که دورشان جمع شده اند، ارائه نمی دهد. داد و فریادهای کَر کننده فیلم نیز شاید در ابتدا ، یکی از نقاط قوت فیلم محسوب شود اما تعداد آنها در دو ساعت زمان فیلم به حدی زیاد می شود که در اواخر داستان علناً این دعواها خسته کننده و تکراری به نظر می رسند.

همانطور که گفتم، این نوع روایت معمولاً در دنیای نمایش منجر به دریافت جایزه « تونی » می شود اما در مدیوم سینما نیاز هست که تغییرات واضح تری در داستان داده شود تا مخاطب اصلی فیلم که نه تماشاگر تئاتر، بلکه تماشاگر سینماست، بتواند درک و تحلیل درستی از داستان داشته باشد.

قوی ترین بخش « آگوست : اوسیج کانتی » بدون شک بازی قدرتمند بازیگرانش است که در این میان  جولیا رابرتز  و مریل استریپ حضوری ” اسکاری ” را تجربه کرده اند. جولیا رابرتز که چند سالی هست به دلیل بزرگ کردن فرزندانش حضور محدودتری را در سینما تجربه می کند، در « آگوست… » نقش زنی را برعهده دارد که بسیار عصبی تر و شکننده تر از آن است که معمولاً  رابرتز  تمایلی برای بازی در این نوع نقش ها داشته باشد اما با این وجود، رابرتز  به خوبی از عهده ایفای این شخصیت بسیار عصبی برآمده و بدون شک لایق نامزدی اسکار است.


برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم آگوست : اوسیج کانتی 2013

مریل استریپ در نقش مادر خانواده به نام ویولت ، مانند همیشه درخشان است و البته تجربه در سالهای اخیر ثابت کرده که نباید چندان از بازی های درخشان استریپ هیجان زده شویم چراکه او همیشه توانایی انجام اینکار را دارد و به نظر می رسد که آکادمی اسکار نیز امسال بتواند بار دیگر نام وی را در میان نامزدهای اسکار قرار دهد.

استریپ در نقش ویلوت، بی پرواست و زبان گزنده اش سوهان اعصاب برای خانواده اش به شمار می رود. مونولوگ های جذاب استریپ و حالت عصبی صورت وی که همواره سعی میکند به کمک سیگار آن را برطرف کند، یکی از بهترین بازیهای فیلم را رقم زده است. دیگر بازیگران مشهور فیلم اگرچه در نقشهای خود راحت و هماهنگ هستند اما در مقایسه با استریپ  و رابرتز ، بهای کمتری به آن داده شده و می توان گفت تقریباً وضعیت همگی آنها مانند هم است و شاید تنها در میان آنها بندیکت کامبربچ باشد که حضورش در یک نقش بی پرداخت و اضافه، علناً استعدادهای این بازیگر درخشان را در فیلم از بین برده است.

نقد و بررسی فیلم August: Osage County 2013

فیلم August: Osage County 2013 اثری درخشان نیست اما بازی ها و دیالوگ های قدرتمندی دارد که می توانند ضعف های فیلم را تا حدودی بپوشانند. بازی درخشان  جولیا رابرتز و مریل استریپ در فیلم به حدی استادانه است که چشم برداشتن از این دو امری نابخشودنی محسوب می شود. دعوا و مرافه های فیلم هم اگرچه تعددشان کمی زیادتر از حد معمول است، اما به واسطه حضور دو بازیگر قدرتمند فیلم، تماشایی و جذاب جلوه می کند. « آگوست : اوسیج کانتی » را باید اثری متعلق به رابرتز  و استریپ  معرفی کرد که به واسطه حضور آنها ، این فیلم می تواند نام خودش را در میان اسکاری های امسال ببیند.

جزئیات و عوامل فیلم August: Osage County 2013

نام فیلم : August: Osage County 2013 – آگوست : اوسیج کانتی ۲۰۱۳

ژانر فیلم : کمدی , درام , رمانتیک

امتیاز فیلم : ۷٫۳/۱۰

امتیاز منتقدین : ۵۸/۱۰۰

کارگردان : John Wells

تهیه کنندگان : Harvey Weinstein , Steve Traxler , Grant Heslov , Jean Doumanian , George Clooney

بازیگران : Meryl Streep , Julia Roberts , Chris Cooper , Ewan McGregor , Margo Martindale , Sam Shepard , Dermot Mulroney , Julianne Nicholson , Juliette Lewis

زبان فیلم : دو زبانه ( دوبله فارسی + انگلیسی ) | ارائه شده توسط وب سایت DBMovie

کیفیت فیلم : Bluray 1080p , Bluray 720p

تاریخ اکران : ۲۰۱۳-۰۹-۰۹

حجم فیلم :  ۱۰۰۰ مگابایت , ۱۹۵۰ مگابایت

کمپانی های سازنده : Jean Doumanian Productions, Smokehouse Pictures

منتشر کننده : DBMovie

IMDB , Wiki


 برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم August: Osage County 2013 با کیفیت فول اچ دی

متن انگلیسی :

A look at the lives of the strong-willed women of the Weston family, whose paths have diverged until a family crisis brings them back to the Midwest house they grew up in, and to the dysfunctional woman who raised them.


دانلود دوبله فارسی فیلم August: Osage County 2013 – آگوست : اوسیج کانتی ۲۰۱۳ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم با کیفیت Bluray Full HD و کیفیت Bluray HD