وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود دوبله فارسی فیلم Cowboys & Aliens 2011


دانلود دوبله فارسی فیلم Cowboys & Aliens 2011

دانلود فیلم کابوی ها و بیگانگان ۲۰۱۱ , دانلود فیلم Cowboys & Aliens 2011 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + نقد و بررسی فیلم

به همراه صوت جداگانه دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی فیلم Cowboys & Aliens 2011

خلاصه داستان فیلم Cowboys & Aliens 2011 :

فیلم کابو ها علیه بیگانگان ۲۰۱۱ ، با صحنه ایی آغاز می شود که در آن یک مرد ( دنیل کریگ) ناگهان در یک ناکجاآباد از خواب بلند می شود و هیچ چیز هم از گذشته اش به یاد نمی آورد. او نه می داند از کجا آمده ، کی بوده ، اینجا چه کار می کند و مهمتر از همه اینکه یک شی هم که به دست چپش وصل است و قابلیت جدا شدن از دست اش را هم ندارد، از کجا آمده است! بهرحال او بلند می شود و بعد از طی مسافتی به شهر می رسد. در این شهر همانطور که در مرام گاوچران ها است، استقبالی از از این غریبه نمی شود که هیچ، بجایش حتی به نوعی همه از وی طلبکار هم می شوند!

مرد تنها بزودی در این شهر شناسایی می شود، او جک لانرگان نام دارد ، و یک خلافکار کاملاً حرفه ایی است که ۱ میلیون دلار هم برای دستگیری اش جایزه تعیین کرده اند!. جک از این اتهامات و اقداماتی که انجام داده بی اطلاع است ولی گوش مسئولین شهر به این حرفها بدهکار نیست و آنها قصد دارند تا جک را تحویل  مقامات دهند. در این گیر و دار ناگهان سر و کله موجودات و سفینه های فضایی پیدا می شود. آنها شهر را به وحشت می اندازند و هیچکس هم نمی تواند مقابل آنها ایستادگی کند. اما اگرچه مردم عادی نمی توانند این موجودات فضایی را نابود کنند اما جک می تواند! و …

نقد و بررسی فیلم Cowboys & Aliens 2011

صادقانه می گویم  که سعی نکنید در فیلم کابوی ها و بیگاگان ۲۰۱۱ به دنبال مرتبط کردن بخش های مختلف فیلمنامه به یکدیگر را باشید زیرا کاری بیهوده است. فیلمنامه نویسان پر تعداد این فیلم تمام سعی خود را کرده اند که کلیشه های مرسوم فیلمهای وسترن و فضایی را با هم ادغام کرده و در یک فیلم به تماشاگران ارائه کنند که نتیجه اش یک فیلم عجیب و غریب اما سرگرم کننده شده است. « کابوی ها & بیگانگان » در ۲۰ دقیقه اول یک فیلم خوب و کلاسیک وسترنی است که به اندازه کافی پتانسیل آن را دارد که تا به انتها داستانش را روایت کند. اما در میانه راه ناگهان این موجودات فضایی بدون هیچ پیش زمینه یا دلیلی سر و کله شان پیدا می شود و مسیر فیلم را به کل تغییر می دهند!

اما نگران این نباشید که این تغییر شما را گیج می کند یا خیر، چون همه چی به سادگی اتفاق می افتد و نکته ی پیچیده ایی در تغییر وجود ندارد.  شخصیت های اصلی فیلم همانطور که انتظار دارید ، چند گاوچران با شغلهای کلاسیک ژانر وسترن نظیر مشروب فروش و کلانتر هستند و سردسته شان هم که مردی بدون گذشته ( البته در اواخر فیلم گذشته پیدا می کند ) به سبک کلینت ایستوود است. در این بین یک زن مرموز هم وجود دارد که شیرینی فیلم است!. اما موجودات فضایی داستان هم در یک حرکت خلاقانه ، به سبک یوفوهایی که در دهه ی ۵۰ میلادی مشاهده شده بود، به تصویر کشیده اند ،به همین دلیل انتظار به همراه داشتن امکانات فوق العاده از آنها را نداشته باشید. آنها متفاوت با آنچه که در این چند سال اخیر دیده اید هستند و جلوه های ویژه مناسب فیلم هم سبب شده تا آنها به اندازه کافی برای تماشاگر جذاب باشند. البته درجه بندی PG-13 دست و پای این موجودات را در ارائه خشونت بسته است. اما با اینحال ظاهر عجیب و غریب این بیگانگان کماکان ترسناک است.  مهمترین بخش فیلم یعنی جلوه های ویژه در بهترین شرایط ممکن حضور دارد. با اینکه ایده حضور بیگانگان فضایی در دنیای وسترن کاملاً احمقانه است اما اگر با این قضیه مشکل ندارید، می توانید به جلوه های وِیژه فیلم اطمینان کنید.

جان فاوریو ، کارگردان این فیلم که « مرد آهنی » مشهورترین ساخته وی به حساب می آید، در  « کابوی ها & بیگانگان » سعی کرده فرمولی کم و بیش شبیه به « مرد آهنی » را بکار گیرد اما به جز جلوه های ویژه، در بقیه موارد نتوانسته کاری از پیش ببرد. فاوریو در « مرد آهنی » موفق شده بود علاوه بر جلوه های ویژه هیجان انگیز ، شوخی های ریز اما کاربردی را در فیلم قرار دهد که همان هم به نوعی عامل محبوبیت « مرد آهنی » شد. اما به احتمال فراوان خود فاوریو هم به خوبی می دانست که فیلمنامه « کابوی ها & بیگانگان » احمقانه تر از آن است که بتوان بر روی آن کاری انجام داد! ، بنابراین بر روی اکشن و جلوه های ویژه فیلم تمرکز کرد که نتیجه اش هم درخشان است.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم Cowboys & Aliens 2011دانلود فیلم Cowboys & Aliens 2011 با کیفیت فول اچ دی

دانلود فیلم کابوی ها و بیگانگان ۲۰۱۴

مجموع بازیگران « کابوی ها & بیگانگان » بهترین بازیها را از خود به نمایش گذاشته اند. شما مدتی طول خواهد کشید تا به تیپ و قیافه دنیل کریگ در یک  فیلم وسترنی عادت کنید اما در نهایت او را قبول خواهید کرد. البته خیلی از شماها هم بعد از تماشای فیلم کماکان به او ” جیمز باند ” خواهید گفت!. هریسون فورد بهترین بازی خودش در این چند سال اخیر را در « کابوی ها & بیگانگان » به نمایش گذاشته است. شخصیت رئیس محله با آن اخلاق تند و یکندگی اش، نقشی است که هریسون فورد را می طلبید و فورد هم بهترین نمایش را از خودش ارائه داده است؛ ظاهر او در این فیلم همه را یاد سری فیلمهای « ایندیانا جونز » خواهد انداخت. اما اگرچه کریگ و فورد مشهورترین بازیگران « کابوی ها & بیگانگان » هستند اما ستاره این فیلم اولویا وایلد در نقش اِلا است که به هنگام حضورش در تصویر ، تمام نگاهها را به سوی خودش جلب می کند. سال پیش الویا وایلد را در فیلم « سه روز آینده » در یک نقش بسیار کوتاه دیده بودم اما با حضور در « کابوی ها & بیگانگان » به نظر می رسد که او در آینده جایگاه بسیار مناسب تری در هالیوود به دست بیاورد. اما متاسفانه کم فروغ ترین بازیگر « گاوچران ها & بیگانگان » ، سام راکول است. راکول یکی از بهترین بازیگران هالیوود است که تنها برای ایفای نقش انسانهای روانی و مشکل دار ساخته است!، اما حضور او در این فیلم در یک نقش ساده و پیش پا افتاده سبب شده است تا او نتواند استعدادش را به خوبی به نمایش درآورد.

در نهایت باید تکرار کنم که برای لذت بردن از فیلم « کابوی ها & بیگانگان » شما نیازمند یک ذهن باز برای پذیرش انواع و اقسام اتفاقات غیرمنتظره هستید. بهترین روش برای لذت بردن از فیلم آن است که تنها به چشم یک فیلم سرگرم کننده به آن نگاه کنید و بس. ظاهراً سوژه های هالیوود برای ساخت فیلمهای پرهزینه اکشن در حال اتمام است به همین خاطر آنها رو به ادغام ژانرها آورده اند!.از طرفی ناراحتم که چرا  سوژه های ناب و اساطیری ایرانی کماکان در حال خاک خوردن در کتابخانه هاست و از طرف دیگر خوشحالم که کتابهای کهن ایرانی نظیر شاهنامه تا به امروز به دست آمریکاییها نیفتاده است زیرا اگر چنین بود ، شاید در ابتدا چند ده فیلم براساس این شخصیت ساخته می شد و باعث غرور ما ایرانیان می شد ( واقعاً می شد؟! ) اما با تمام شدن ظرفیت این داستان و نیاز به ساخت مجدد آن برای پول در آوردن برای کمپانی ها، سبب می شد تا در نهایت فیلمی  تحت عنوان « رستم & بیگانگان » را بر پرده سینماها ببینیم!

جزئیات و عوامل سازنده فیلم Cowboys & Aliens 2011

نام فیلم : Cowboys & Aliens 2011 – کابوی ها و بیگانگان ۲۰۱۱

ژانر فیلم : علمی- تخیلی , اکشن , هیجان انگیز ، ماجراجویی , وسترن

امتیاز فیلم : ۶٫۰/۱۰

امتیاز منتقدین : ۵۰/۱۰۰

میانگین رای : ۱۶۶,۴۶۴ نفر

رده سنی : PG-15 – تماشای این فیلم به افراد پایین ۱۵ سال توصیه نمی شود.

کارگردان : Jon Favreau

تهیه کنندگان : Damon Lindelof , Brian Grazer , Bobby Cohen , Randy Greenberg , Steven Spielberg , Denis L. Stewart

نویسندگان : Alex Kurtzman , Roberto Orci

موسیقی : Harry Gregson-Williams , Frank E. Eulner , David Farmer , Tom Hartig , Jana Vance

جلوه های ویژه : Stephanie Hornish , Roger Guyett , Bryan Godwin , Kimberly Nelson LoCascio

گریم : Mary Zophres , Jane Galli , Helen Monaghan , Kate Czark

تدوین : Dan Lebental , Matthew Hartman

بازیگران : Olivia Wilde , Harrison Ford , Daniel Craig , Sam Rockwell , Paul Dano ,  Walton Goggins , Ana de la Reguera

کمپانی های سازنده : Imagine Entertainment, DreamWorks SKG, Universal Pictures, platinum studios, Reliance Entertainment, Relativity Media, K/O Paper Products, Fairview Entertainment, K/O Camera Toys

محصول کشور : ایالات متحده آمریکا ( United States of America )

تاریخ اکران : ۲۰۱۱-۰۸-۲۵

زبان فیلم : دو زبانه ( دوبله فارسی + انگلیسی )

زمان فیلم : ۱۱۹ دقیقه

بودجه ساخت : ۱۶۳ میلیون دلار

باکس آفیس : ۱۷۳ میلیون دلار

کیفیت فیلم : Bluray 1080p , Bluray 720p , 3D HSBS 1080p

حجم فیلم : ۹۷۱ مگابایت , ۱٫۴۸ گیگابایت , ۱٫۶۸ گیگابایت

منتشر کننده : DBMovie

IMDB , Wiki


توضیحات دوبله فارسی :
دوبله فیلم گاوچران ها و بیگانگان ۲۰۱۱
گویندگان : بهرام زند، حسین عرفانی، زهره شکوفنده، خسرو شمشیرگران، محمد عبادی، حسین سرآبادانی و …


برای بزرگنمایی روی هر عکس کلیک نمایید :

دانلود فیلم کابوی ها و بیگانگان 2011دانلود فیلم کابوی ها و بیگانگان 2011

In 1873 New Mexico Territory, an unnamed loner awakens injured in the desert with no memory and with a strange metal object on his wrist. He wanders into the town of Absolution, where preacher Meacham treats his wound. Sheriff Taggart recognizes the stranger as wanted outlaw Jake Lonergan and attempts to arrest him. Jake beats up the posse sent to take him in and nearly escapes, but a woman named Ella Swenson knocks him out. Taggart prepares to transport both Jake and volatile drunk Percy Dolarhyde to Santa Fe for trial.

Percy’s father, Colonel Woodrow Dolarhyde, a ruthless cattle baron, demands Percy be released. He also demands Jake be released to him, since Jake had stolen gold from him. During the standoff, alien spacecraft begin attacking the town. Percy, the sheriff and other townsfolk are abducted by long, whip-like feelers hanging from the bottom of the s. Jake’s shackle unfolds and becomes a weapon; he shoots down a ship, ending the attack.

Dolarhyde, Ella, and other townsfolk form a posse to track an injured alien that escaped from the downed ship. Meanwhile, Jake travels to an abandoned cabin and, in a flashback, recalls returning to it with stolen gold and then being abducted, along with a woman named Alice, by the aliens. His memories returning, Jake joins up with the posse. During the evening, the group comes upon a capsized paddle wheel steamboat that the aliens apparently dumped miles from any water. They camp in it, and during the night the alien they were tracking kills Meacham, who sacrifices himself to save Emmett, Taggart’s grandson.

By morning, most of the posse has deserted, and those remaining are attacked by Jake’s former gang. Jake, who had stolen the gang’s loot after their last heist, attempts to retake control but it is foiled. The aliens begin attacking them again and Ella is captured. Jake jumps aboard the ship and attacks the alien pilot, causing the ship to crash fatally wounding Ella.

The remaining posse is captured by Chiricahua Apache Native Americans, who blame them for the alien attacks. After Ella’s corpse is dumped on a fire by a Chiricahua warrior, she is resurrected and emerges from the fire. Ella reveals herself to be from another alien race, who had travelled to Earth to help resist the invaders after they destroyed her home world. The aliens, who are mining gold and abducting people to conduct experiments to find humans’ weaknesses, are far stronger and more durable than humans, and have superior weaponry, but are not invulnerable. They can be stabbed and shot to death, but only Jake’s gauntlet weapon or a well-aimed shot with a rifle can kill them with a single blast. Ella says the aliens that previously attacked them are just scouts.

 


دانلود دوبله فارسی فیلم Cowboys & Aliens 2011 – کابوی ها و بیگانگان ۲۰۱۱ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم با کیفیت های Bluray 1080p و Bluray 720p

دانلود صوت جداگانه دوبله فارسی