وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود دوبله فارسی فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013


دانلود دوبله فارسی فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013

دانلود فیلم جی آی جو : تلافی ۲۰۱۳ , دانلود فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013 با کیفیت HD و Full HD و ۳D

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی و سه بعدی ۳D + نقد و بررسی فیلم

به همراه صوت جداگانه دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013

خلاصه داستان فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013 :

در فیلم جی آی جو ۲ : تلافی ۲۰۱۳ ، رئیس جمهور قلابی ( جاناتان پرایس ) ، اعضای گروه نظامی ” جی آی جو ” متشکل از دوک ( چنینگ تاتم ) ، رودبلوک ( دواین جانسون ) فلینت ( دی جی کوترونا ) و بانو جی ( آدریان پالیسکی ) را به پاکستان می فرستد تا به برنامه از پیش تعیین شده کاخ سفید درباره برنامه های هسته ای این کشور رسیدگی کنند. اما به محض ورود این گروه نظامی به خاک پاکستان و قرارگیری در موقعیت مذکور، آنها محکوم به به تلاش برای بدست آوردن مخفیانه سلاح هسته ای می شوند و سیل حمله ها به این گروه و نابودی آنها آغاز می گردد. این در حالی است که فرمانده گروه کبرا ( لوک برایسی ) نیز به تازگی موفق به فرار از زندان شده و او هم در پی انتقام از گروه ” جی آی جو ” می باشد ….

 نقد و بررسی فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013

جی آی جو : تلافی ۲۰۱۳ برخلاف قسمت اول که تمامی اتفاقات فانتزی ممکن و غیرواقعی را در قالب یک داستان جدی مطرح کرده بود و به شدت هم این روند مضحک بود، از پایبندی کمتری به فانتزی های احمقانه برخوردار هست و خوشبختانه دیگر شاهد صحنه های عجیب و غریب که حتی باعث تعجب طرفداران سینمای اکشن هم شده بود ، نیستیم. نکته جالب اینجاست که به جز چند بازیگر، تمام عوامل فیلم نیز در قسمت دوم تغییر کرده اند و به این ترتیب به راحتی می توان گفت که « تلافی » اثری متفاوت از «G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 » محسوب می شود. در بخش داستانی ، « تلافی » مسلماً در مقایسه با « خیزش کبرا » یک جهش رو به جلو محسوب می شود که اشتباهات فاحش قسمت اول را تکرار نکرده، اما اگر از « خیزش کبرا » و مقایسه آن با « تلافی » خودداری کنیم، باید گفت که « جی آی جو ۲ » کماکان اثری آشفته در روایت، با مجموعه ای وسیع از اتفاقات بی ربط به یکدیگر است که منطق و دلیل در آن جایی ندارد. چینش پازل های داستان و خرده داستانهایی که در فیلم روایت می شوند، ابداً جذابیتی برای مخاطب ندارد ولی نکته امیدوار کننده در مورد « تلافی » این است که زمان دیالوگ گویی بازیگران و همچنین سکانس های ضد اکشن، به اندازه کافی کم هستند تا مخاطب به عمق فاجعه فیلمنامه پی نبرد و خیلی زود مشکلات آن را فراموش کند.  البته نکته مهم برای مخاطب « جی آی جو : تلافی » مسلماً فیلمنامه قوی و یا کلوزآپ های چند دقیقه ای و یا حتی لانگ شاتهای عظیم هنری نیست. در واقع « Retaliation » هیچگونه ادعایی در بخش هنر سینما ندارد و هر آنچه بر آن تاکید کرده ، اکشن جذاب است که خوشبختانه اینبار به خوبی از پس آن برآمده است.

مطمئناً به یاد دارید که در « خیزش کبرا » مجموعه ای از صحنه های متنوع اکشن ( نینجا و شمشیر، تیراندازی، مبارزه تن به تن و… ) به شکل واقعاً بی نظمی بر پرده سینماها ظاهر می شد که لرزش دوربین در این موقعیت ها ، به راحتی می توانست باعث ایجاد سردرد و در موارد حاد، میگرن شود ! در « تلافی » نیز تمام این اکشن ها وجود دارند. ۳نینجاها و مبارزات تن به تن و انفجارها ، در قسمت جدید « جی آی جو » نیز به خوبی خودنمایی می کنند اما خوشبختانه اینبار این موقعیت های اکشن به خوبی کنترل شده و دیگر خبری از آشفتگی در اجرای آن نیست و می توان گفت اینبار دیگر به راحتی می توانید از تماشای اکشن « تلافی » ( که به نظرم بسیار هم هیجان انگیز هستند ) لذت کافی را ببرید.  خوشبختانه در قسمت جدید « جی آی جو » ، بازیگران شناخته شده ای به پروژه اضافه شده اند که هرکدام از آنها یک بِرند موفق در سینمای اکشن محسوب می شوند. دواین جانسون که رفته رفته در حال تبدیل شدن به انتخاب اول فیلمسازان برای ساخت آثار اکشن به شمار می رود، یکی از چهره های موفق « تلافی » است که به خوبی توانسته بارِ اکشن فیلم را بر دوش بکشد. جانسون این روزها یکی از محبوب ترین هالیوود به شمار می رود و حضورش برای فیلمسازان یک امتیاز ویژه محسوب می شود.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013دانلود فیلم G.I.Joe 2 2013

دانلود فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013 با کیفیت Full HD

چنینگ تاتم که یکی از بازمانده های قسمت قبل به شمار می رود، در این چند سال وقفه ای که میان ساخت قسمت اول و دوم رخ داد، در مجموعه ای از اثار رمانتیک و کمدی ایفای نقش کرد که این مورد شاید قبول وی در اثری اکشن با آن فرم چهره جدی و اصطلاحاً عبوث، را کمی مشکل کند ( فیلم « مایک جادویی » را هم به خاطر بیاورید! ). با اینحال تلاش وی برای اثبات موقعیت اش ، به اندازه کافی مثمر ثمر بوده و تاتم را فارغ از تمام رقص ها و آوازهایی که می خواند، می توانیم که در « تلافی » در قامت یک نظامی حرفه ای بپذیریم. بروس ویلیسِ کلاسیک ( فکر میکنم می توان به وی لقب اکشن کار کلاسیک داد! ) نیز حضور موفق خود را در « جی آی جو » جشن گرفته است. البته مسلماً ، « تلافی » اثری نیست که بروس ویلیس بتواند درخشش ویژه ای در آن داشته باشد، اما قرارگیری او در کنار دواین جانسون در این فیلم و دیالوگ های بامزه ای که میان این دو رد و بدل می شود ( البته این دیالوگ ها یکی در میان میگیرد ) ، یکی از مفرح ترین بخش های غیراکشن « تلافی » را تشکیل می دهد که تماشای آن بهرحال میتواند برای دوستداران سینما هیجان انگیز و جذاب باشد. ویلیس در « تلافی » مانند همیشه بهترین حضور را در جلوی دوربین داشته و در بخش اکشن هم بدون شک عالی است.

دانلود فیلم جی آی جو ۲ ۲۰۱۳

شاید بدترین عضو این قسمت ، شخص RZA باشد که ظاهراً علاقه ی خاصی به نینجا بودن در سینما دارد! RZA ایفاگر شخصیتی در « تلافی » هست که هیچگونه پیچیدگی رفتاری، گفتاری و شنیداری در آن مشاهده نمی شود و راحت ترین تعریف برای بازی او در این فیلم ، عنصر خنثی می باشد!  شاید « جی آی جو : تلافی » یک اثر عالی نباشد و اشکالات ریز و درشت آن از جمله پایان بندی و داستان بهرحال احمقانه اش ، دافعه برای تماشای این فیلم در تماشاگر ایجاد کند، اما به نظرم « تلافی » را به دلیل اکشن منظم تر و حضور بازیگران مطرحی که این اکشن ها را به بهترین شکل ممکن رهبری کرده اند، باید دید. حقیقت درباره « جی آی جو » این است که کسی از این فیلم انتظار فیلمنامه ای قوی با ارتباط قوی میان شخصیت های داستان ندارد و هر آنچه که شما باید درباره « G.I.Joe 2 2013 » دوست داشته باشید، اکشن است که خوشبختانه در این بخش « تلافی » اصلاً کم نگذاشته است. هر وقت به این موضوع فکر می کنم که کارگردان « تلافی » همان فردی که دو سال پیش اثر مستندی درباره جاستین بیبر به نام « جاستین بیبر : هرگز نگو هرگز » با آن فرم حماسی و به شدت لوسی که برای معرفی بیبر در نظر گرفته بود می باشد ، از جایم بر می خیزم و جان ام چو ( بی شباهت هم به جی آی جو نیست! ) را به جهت ساخت « تلافی » ، تشویق می کنم!

اولین قسمت از فیلم « جی آی جو » در سال ۲۰۰۹ ، برای خلق یک خط مش جدید در حیطه آثار بلاک باستری به سینماها آماده بود و با تبلیغ فراوان ، توانست توجهات زیادی ۱را به خود جلب نماید. شخصیت های این داستان همگی برگرفته از اسباب بازی های معروف محصول کمپانی هاسبرو می باشند که می توان گفت در نزدیک به نیم قرن پیش تولید و روانه بازار شدند و از آن روز تا به امروز، این شخصیت های نظامی آمریکایی تغییرات بسیاری را به خود دیده اند.  اما برخلاف محبوبیت عروسک های جی آی جو که می توان گفت این محبوبیت بیشتر به ریشه ناسیونالیستی در آمریکا بر می گردد، فیلم « جی آی جو : خیزش کبرا » ، علی رغم تبلیغات وسیع و فروش بسیار خوبی که داشت، نتوانست موفقیت در خور توجهی در جلب حمایت مخاطب بدست آورد. پس از استقبال ضعیف تماشاگران از محتوای داستانی « خیزش کبرا » ، کمپانی پارامونت و MGM ، ساخت دنباله برای « جی آی جو » را تایید کردند اما فرصت خواستند تا تغییرات کلی در داستان ایجاد کرده و سپس آن را به سینما ارائه کنند. حالا پس از نزدیک به ۴ سال، قسمت جدید « جی آی جو » به سینماها آمده که تفاوت زیادی با « خیزش کبرا » دارد.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم جی آی جو 2 2013 با کیفیت فول اچ دیدانلو فیلم های جی آی جو

دانلود فیلم جی آی جو ۲ ۲۰۱۳

شما می توانید فیلم های دیگری را با نام های :

دانلود فیلم Star Trek Beyond 2016

دانلود فیلم Deadpool 2016

دانلود فیلم Rogue One: A Star Wars Story 2016

دانلود فیلم Independence Day 2: Resurgence 2016

از سایت DBMovie ، به صورت رایگان دریافت نمایید.

جزئیات و عوامل سازنده فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013

نام فیلم : G.I. Joe: Retaliation 2013 – جی آی جو : تلافی ۲۰۱۳

ژانر فیلم : علمی- تخیلی , اکشن , هیجان انگیز ، ماجراجویی

امتیاز فیلم : ۵٫۸/۱۰

امتیاز منتقدین : ۴۲/۱۰۰

میانگین رای : ۱۴۰,۲۴۸ نفر

رده سنی : PG-15 – تماشای این فیلم به افراد پایین ۱۵ سال توصیه نمی شود.

کارگردان : Jon M. Chu

تهیه کنندگان : Lorenzo di Bonaventura , Brian Goldner , Gary Barber , Roger Birnbaum , David Ellison

نویسندگان : Rhett Reese , Paul Wernick

موسیقی : Henry Jackman

جلوه های ویژه : Andrew Menzies , Scott Plauche , Chris O’Connell , Brian N. Bentley

تدوین : Roger Barton , Jim May

بازیگران : Dwayne Johnson , D.J. Cotrona , Adrianne Palicki , Bruce Willis , Ray Park , Jonathan Pryce , Lee Byung-hun

کمپانی های سازنده : Paramount Pictures, Di Bonaventura Pictures, Hasbro, Skyjump Productions, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), Saints LA

محصول کشور : ایالات متحده آمریکا ( United States of America )

تاریخ اکران : ۲۰۱۳-۰۳-۲۷

زبان فیلم : دو زبانه ( دوبله فارسی + انگلیسی )

زمان فیلم : ۱۱۸ دقیقه

بودجه ساخت : ۱۳۰ میلیون دلار

باکس آفیس : ۳۷۱ میلیون دلار

کیفیت فیلم : Bluray 1080p , Bluray 720p , 3D HSBS 1080p

نسخه : Extended – بدون حذفیات

حجم فیلم : ۰٫۹۸ گیگابایت , ۱٫۶۰ گیگابایت , ۱٫۶۴ گیگابایت

منتشر کننده : DBMovie

IMDB , Wiki


توضیحات دوبله فارسی :
دوبله فارسی فیلم جی آی جو ۲ : تلافی ۲۰۱۳
توجه : نسخه سه بعدی ۳D فیلم ، زبان اصلی می باشد.


برای بزرگنمایی روی هر عکس کلیک نمایید :

دانلود فیلم جی آی جو 2 2013

Duke (Channing Tatum) has become the leader of the G.I. Joe unit, which is framed for stealing nuclear warheads from Pakistan by Zartan (Arnold Vosloo), who is impersonating the President of the United States (Jonathan Pryce). The unit is subsequently decimated in a military air strike with Duke among the casualties. The only survivors are Roadblock (Dwayne Johnson), Flint (D.J. Cotrona), and Lady Jaye (Adrianne Palicki).

Meanwhile, Storm Shadow (Byung-hun Lee) and Firefly (Ray Stevenson) rescue Cobra Commander (Luke Bracey) from an underground maximum-security prison in Germany, leaving Destro behind. Storm Shadow is injured during the escape and retreats to a temple in the Himalayas to recover. Upon learning that he is alive, the Blind Master (RZA), leader of the Arashikage Clan, sends Sgood Eyes (Ray Park) and his apprentice Jinx (Élodie Yung), Storm Shadow’s cousin, to capture Storm Shadow so he can answer for the murder of his uncle, the Hard Master.

Roadblock, Flint, and Lady Jaye return to the United States where they set up a base of operations in a rundown gym. After Zartan announces that Cobra will replace the Joes as America’s elite special forces unit, Lady Jaye deduces that someone is impersonating the President, and Roadblock leads them to General Joseph Colton (Bruce Willis), who provides them with weapons, and helps them infiltrate a fundraising event that the President will be attending. Lady Jaye steals a sample of the President’s DNA and confirms that he is Zartan. They escape after a confrontation with Firefly and Zandar (Matt Gerald), the head of the U.S. Secret Service’s Presidential Detail and a member of Cobra.

Sgood Eyes and Jinx locate and capture Storm Shadow after a battle with ninjas and take him to Japan, where Storm Shadow reveals that Zartan murdered the Hard Master, and that he joined Cobra to avenge his uncle. Storm Shadow then accompanies Sgood Eyes and Jinx as they join the Joes’ efforts to stop Cobra.


دانلود دوبله فارسی فیلم G.I. Joe: Retaliation 2013 – جی آی جو : تلافی ۲۰۱۳ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم با کیفیت های Bluray 1080p و Bluray 720p و ۳D HSBS 1080p سه بعدی

دانلود صوت جداگانه دوبله فارسی