وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود فصل سوم سریال Breaking Bad


دانلود فصل سوم سریال Breaking Bad

دانلود سیزن ۳ سریال بریکینگ بد با لینک مستقیم , فصل ۳ سریال Breaking Bad

دانلود تمامی قسمت های فصل سوم سریال با کیفیت اچ دی + نقد و بررسی سریال

دانلود فصل سوم سریال Breaking Bad

خلاصه فصل سوم سریال Breaking Bad :

در فصل دوم دوم به مسئله‌ای پرداخته می‌شود که به نظر می‌رسد قبلا حل شده باشد، یعنی والت درگیر یک پروژه یا طرحِ گمراه‌کننده‌ی علمیِ دیگری می‌شود تا ترس جسی از ناپدید شدنِ سیگار آلوده به سمِ ریسین را فرو بنشاند.  بازگشت به عناصرِ اصلی به نظر می‌رسد که مسیری طبیعی برای سریالی است که فرایند را با وسواس به تصویر می‌کشد، و دو قسمت از سه قسمتِ نخست خود را صرف جزئیاتِ سر به نیست کردن یک جنازه کرده است، اما به مرور رویه‌ای تهاجمی‌تر به خود گرفته و اکشن را محور داستان قرار داده است. اما همین ظرافت و دقت عمیق به جزئیات که حتی جزئیات ظاهرا بی‌اهمیت را نیز از قلم نیانداخته باعث شده است که روایتِ گاها خیالی و ذهنی داستان ظاهری واقعی به خود بگیرد.

دانلود سیزن ۳ سریال بریکینگ بد

سریال «برکینگ بد / Breaking Bad» متناسب با تمرکزی که بر علم، فرمول و آزمایش داشت، با دقتی مثال‌زدنی زوالِ اخلاقیِ والتِر وایت (با بازیِ بِرایان کِرانستون) را به تصویر کشید، که به سرعت از درون رو به فساد رفت. این شیمیدان نابغه که از همان ابتدا قربانیِ یک شکست حرفه‌ای در کارش می‌شود، و در ادامه نیز با تشخیص دکترها متوجه می‌شود که مبتلا به سرطان است، دست به تولیدِ شیشه (مِتامفتامین) می‌زند تا، از قرار معلوم، مخارج خانواده‌اش را تامین نماید، که به تدریج در ادامه‌ی سریال ثابت می‌شود که این توجیهی بیش نبوده است. در عوض در قسمت نخست فصل پنجم می‌بینیم که والت با مهارت راهش تا به اینجای مسیر پیموده است، تبدیل به انسانی شده که فقط و فقط دغدغه‌ی خودش را دارد.

در سیزن سوم سریال Breaking Bad در اوجِ فصل سوم والت قله‌های جدیدی از اعمال شیطانی و شرورانه را می‌پیماید: یعنی نقشه‌ی مسموم کردن یک کودک را می‌کشد که نزدیک بود منجر به قتل کودک گردد، از یک همسایه‌ی مسن برای بیرون کشیدنِ قاتلانِ اجیرشده‌ای که برای به قتل رسانیدنش به خانه‌اش رفته بودند استفاده می‌کند، بمبی در یک خانه‌ی سالمندان کار می‌گذارد، و در نهایت بدون اینکه ذره‌ای به خود تردید راه دهد دو تن از کسانی را که برایش کار می‌کنند به ضرب گلوله به قتل می‌رساند. برای مردی که مدت‌زمان زیادی از عمرش را به عنوان یک قربانی گذرانده است، این کارها بسیار جسورانه است.


برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فصل 3 سریال Breaking Bad با کیفیت 720p

تلاش برای یافتن راهی برای به چنگ آوردن لپ‌تاپ باعث می‌شود که دوباره‌ مجموعه‌ای از نقاط قوت این سریال را مشاهده کنیم: یعنی نمایشِ مو به موی نحوه‌ی اجرای یک برنامه‌ و نقشه که طیِ آن همه‌ی اشتباهات، تلاشهای ناموفق و بحث و جدلهایی که برای انجام چنین ماموریتی انجام می‌شود به تصویر کشیده می‌شود

نقد و بررسی سریال بریکینگ بد

همین توجه به جزئیات است که بعدا در پرداختن به یکی دیگر از عناصر احساسیِ تجارت مواد مخدر ضرورت پیدا می‌کند، که ردِ زنجیره‌ی این تجارت را تا بررسی حوادثی که در مادریگال، شرکتِ گنکلومراییِ مشکوکِ آلمانی که حامی گاس بوده است، دنبال می‌کند. همچنین بعد از اینکه والت و جسی در جریانِ نقشه‌ی کامپیوتری‌شان [برای به دست آوردن لپ‌تاپ] به طور اتفاقی مدارکی جدید به دست می‌آورند، یک داستان جنبیِ جالب شکل می‌گیرد، یعنی تفحص در امور مالیِ متوفی [گاس] و کسب اطلاعاتی درباره‌ی خانواده‌اش.

در فصل سوم ریال بریکینگ بد ، والتِر بیمار که به زودی تبدیل به شخصیتِ منفی اصلی سریال می‌شود هر کاری از دستش بربیاید انجام می‌دهد تا برتری خود را به رخ بقیه بکشاند.  پس از آنکه در قسمت‌ آخر فصل سال گذشته پلیس لپ‌تاپ گوستاوو فِرینگ، که پر از تصاویر دردسر ساز [به خصوص برای والت] است، را ضبط می‌کند و آن را به اتاقِ ظاهرا غیرقابل نفوذِ شواهد و مدارک در اداره‌ی پلیس منتقل می‌کند، این فصل با هیجانی دیوانه‌وار به پایان می‌رسد، و در ادامه می‌بینیم که در قسمت نخستِ فصل جدید والت گستاخی غیر معمولی از خود نشان می‌دهد.

حس خود‌آگاهیِ او که روز به روز قوی‌تر می‌شود باعث می‌شود که جسی تبدیل به [نماد] اصلی وجدان در سریال گردد، که همچنین باعث از بین رفتن خصلت‌های دلقک‌وارِ او نیز شده و ذهنیِ پویا از پسِ آن ظاهر می‌گردد. راه‌حلی که جِسی برای حل مسئله [یافتن] کامپیوتر ارائه می‌کند به نوعی یادآور قسمتِ «چهار روز در دلِ بیابان» است که در آنجا هم نقش دو کاراکتر اصلی داستان برعکس می‌شود. او در اینجا هم با ظرافت کنترل اوضاع را در دست می‌گیرد و با به تعویق انداختن پرداختن سهمِ شریک بزرگتر خود، مایک را به لحاظ مالی تامین می‌کند. این تغییرات نشان‌دهنده‌ی این نکته هستند که دینامیکِ اصلیِ برکینگ بد، حتی درونِ کانتکستِ همان رویکردِ سیستماتیک، چقدر دستخوش تحول شده است.  حتی با در نظر گرفتنِ تمایل سریال برای این مقدمه‌های تکان‌دهنده، چنین نکته‌سنجی است که باعث می‌شود آغازِ بی‌روحِ قسمت‌های اول اینقدر گیج‌کننده و غریب باشد.

اما اگرچه والت هم در نهایت به موقعیت جنایتکارانه‌اش معترف می‌شود، اما بدین معنی نیست که شخصیتِ او که نیمی از یک دانشمندِ دیوانه تشکیل شده و نیمه‌ی دیگر یک آدم بی‌عرضه را به تصویر می‌کشد به راحتی جایگزینِ گاس در صدر زنجیره‌ی مواد مخدرِ مِت (شیشه) در آلبوکِرک می‌شود. زیرساختها برای او نابود شده‌اند و همه‌ی ارتباطاتش را از دست داده است و ابزار تولیدی نیز در اختیار ندارد، که همه‌ی این‌ها در مقایسه با خشم و درماندگیِ ستوان مایک (با بازیِ جاناتان بَنکس) ناچیز به حساب می‌آید. مایک که دوران نقاحت خود [ناشی از مضروب شدن به وسیله‌ی گلوله] را آن سوی مرز می‌گذراند و خبر به قتل رسیدن رئیسش را در آنجا می‌شوند.  در همین اثنا، جِسی (با بازی آرون پُل) نیز در حال طی کردن پله‌های ترقی است.


برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود سیزن سوم سریال بریکینگ بد

هرچند برکینگ بد قبلا هم از تکنیک پرش‌ِ زمانی استفاده کرده بود، اما این مورد بسیار استادانه و بی عیب و نقص اجرا شده بود و شباهتی به فصل دوم نداشت که سریال بیننده را وارد بازیهای مبهمِ حدس و گمان می‌کرد. تا اینجا با اینکه هنوز دو مینی‌فصلِ هشت قسمتی باقی مانده است، اما هنوز هم مشخص نیست که آیا مقدمه‌ی نشان داده‌شده در اینجا پیش‌درآمدی بر آخرین موضع والت است یا مسئله دیگری در میان است که در چند قسمتِ آینده مشخص خواهد شد.

به نظر می‌رسد که حدس اول احتمال بیشتری داشته باشد زیرا به نظر می‌رسد که این تفنگ عظیم حاکی از نقطه‌ی پایانی کار خالق مجموعه‌ی وینس گیلیگان باشد که اغلب هم بدان اشاره شده است، یعنی «از مِستِر چیپس تا اِسکارفِیس»، و همچنین یادآورِ حرکتی است که تونی سوپرانو در یک فصل مانده‌ به آخرِ مجموعه سوپرانو از کانال HBO از خود نشان داد، که [این تفنگ] حسِ قطعیتِ مشابهی را در فصل مجزای پایانی القا می‌کرد.

در قسمتی که قاعدتا بایستی مقدمه‌ای بر یک فلش‌بکِ وسیع و طولانی باشد، می‌بینیم که سریال حداقل چندین ماه به جلو می‌پرد و به تولد پنجاه و دو سالگی والت، که دقیقا دو سال بعد از زمانِ آغاز داستان است، می‌رسد. [در یکی از این آغاز‌ها] والتِر که عینکی بر چشم دارد و یک نام ساختگی نیز برای خود انتخاب کرده است در یک غذاخوری که در امتدادِ یک جاده‌ی ناشناس قرار دارد با دستپاچگی صبحانه می‌خورد، و با اینکه موهایش کاملا بلند شده است اما شکسته‌تر از همیشه به نظر می‌آید. در ابتدا به نظر می‌رسد که این بخش خاتمه‌ی داستان باشد که مردی را نشان می‌دهد که [متنبه شده] و از نو شروع کرده است و یا اینکه خود را به مقامات تحویل داده و در دادگاه علیه بقیه شهادت داده است، تا اینکه دلال اسلحه‌ی جیم بیوِر به داستان برمی‌گردد و در عوضِ گرفتن یک پاکتِ پر از پول از والت به او یک دسته‌کلید ماشین می‌دهد. یک اسلحه‌ی ماشینی بسیار بزرگ در صندوق عقب ماشین قرار دارد که نویدِ آن را می‌دهد که درگیریِ بزرگتری در راه است.

چنین رفتاری یادآور آن است که با اینکه والت را خطرات زیادی تهدید می‌کند، اما بزرگترین خطری که متوجه این مردِ خانواده‌ی خوشنام است از سوی هایزنبرگِ درونیِ خودش است. فصل پنجم در بحبوحه‌ی خلا قدرت آغاز می‌شود و وحشتِ ناشی از سرطان، رازهای مدفون شده و رقابت‌های موجود گرداگردِ شخصیت‌های اصلی داستان را فرا گرفته است. اما برکینگ بد کماکان با همان سرعتِ منظم و درجه‌بندی‌ شده‌ی خود ادامه دارد، و حتی با اینکه تا پایان داستان دیگر چیزی نمانده است اما باز با انرژیِ تمام به جزئیات ریز پرداخته می‌شود و موضوعاتِ جدیدی در داستان به وجود می‌آید.

نمونه‌هایی از اسلحه به عنوانِ یک نماد فالیک را در روایتِ اصلیِ قسمتِ نخست نیز مشاهده می‌کنیم نظیرِ آخرین‌ حرفهای والت در پایان فصل که می‌گوید «من برنده شدم»، و یک هوا هم به خود مغرور شده و باورش شده است که با موقعیت جدیدی که به دست آورده است می‌تواند با همه به عنوان زیردستِ خود برخورد کند.

دانلود زیرنویس فارسی فصل ۳ سریال Breaking Bad

جزئیات و عوامل سریال Breaking Bad

نام سریال : Breaking Bad – بریکینگ بد

فصل : سوم ( ۳ )

ژانر فیلم : درام ، جنایی

امتیاز سریال : ۷٫۹/۱۰

امتیاز منتقدین : ۴۳/۱۰۰

کارگردان : Vince Gilligan

تهیه کنندگان : Sam Catlin , John Shiban , Peter Gould , George Mastras , Thomas Schnauz , Bryan Cranston , Moira Walley-Beckett , Karen Moore , Patty Lin

بازیگران : Bryan Cranston , Anna Gunn , Aaron Paul , Dean Norris , Betsy Brandt , RJ Mitte , Bob Odenkirk , Giancarlo Esposito , Jonathan Banks , Laura Fraser

کمپانی های سازنده : Sony Pictures Television , Gran Via Productions , High Bridge Entertainment

کیفیت هر قسمت : HD 720p

محصول کشور : ایالات متحده آمریکا (  United States   )

زبان سریال : انگلیسی

زمان هر قسمت : ۴۵ دقیقه – ۴۷ دقیقه

تاریخ اکران : ۲۰۱۰ / ۰۳ / ۲۱

حجم هر قسمت : ۱۸۵ مگابایت

منتشر کننده : DBMovie

IMDB , Wiki


برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فصل 3 سریال بریکینگ بد با کیفیت فول اچ دی

متن انگلیسی :

On April 2, 2009, AMC announced that Breaking Bad was renewed for a third, 13-episode season. It premiered on March 21, 2010, and concluded on June 13, 2010. The complete third season was released on Region 1 DVD and Region A Blu-ray on June 7, 2011.

The third season of the American television drama series Breaking Bad premiered on March 21, 2010 and concluded on June 13, 2010. It consisted of 13 episodes, each running approximately 47 minutes in length. AMC broadcast the third season on Sundays at 10:00 pm in the United States. The complete third season was released on Region 1 DVD and Region A Blu-ray on June 7, 2011. Season 3 saw actors Bob Odenkirk, Giancarlo Esposito and Jonathan Banks, who play Saul, Gus and Mike respectively, upgraded to main cast status after guest starring the previous season.

Walter wishes to reunite his family, but Skyler is still suspicious of Walter’s second life. Walter believes he can mend the tension between them by confessing to her that he has been producing meth. Skyler is appalled by the confession and demands a formal divorce. Meanwhile, Gus offers to pay Walter US$3M for three months of his service. He even offers to provide Walter with a state-of-the-art production facility and a brilliant lab assistant, Gale (David Costabile). Jesse is continuing to produce and sell meth by himself.

Hank is working with the DEA to investigate Jesse and is slowly gathering evidence to make an arrest. He survives an assassination attempt made by Tuco’s twin cousins and manages to kill one of his assailants and critically injure the other, who later dies in the hospital. Hank suffers critical wounds but survives.

Jesse threatens to report Walter to the police if he is arrested, but Walter offers him Gale’s position at the lab. After obtaining the position, Jesse begins stealing meth from the lab and selling it in secret on the side. Jesse gets romantically involved with a woman he meets in his rehab group and learns her kid brother, age 11, was put up by Gus and his street dealers to kill Combo. Jesse decides to avenge Combo. Walter aids Jesse in escaping from Gus’s wrath. Gus begins to lose trust in Walter and asks Gale to take over the lab. He orders his henchmen to kill Walter and Jesse. After he is abducted by the henchmen, Walter instructs Jesse over the phone to kill Gale in order to force Gus not to kill Walter (and, by extension, Jesse) lest he eliminate his only remaining trained chemist.

The network ordered nine episodes for the first season (including the pilot), but the 2007–۰۸ Writers Guild of America strike limited the production to seven episodes. The initial versions of the script were set in Riverside, California, but at the suggestion of Sony, Albuquerque was chosen for the production’s location due to the favorable financial conditions offered by the state of New Mexico. Once Gilligan recognized that this would mean “we’d always have to be avoiding the Sandia Mountains” in shots directed toward the East, the story setting was changed to the actual production location. It was shot primarily on 35 mm film, with digital cameras employed as needed for additional angles, point of view shots and time-lapse photography.Breaking Bad reportedly cost $3 million per episode to produce, higher than the average cost for a basic cable program.

In July 2011, Vince Gilligan indicated that he intended to conclude Breaking Bad at the end of its fifth season. In early August 2011, negotiations began over a deal regarding the fifth and possible final season between the network AMC and Sony Pictures Television, the production company of the series. AMC proposed a shortened fifth season (six to eight episodes, instead of 13) to cut costs, but the producers declined. Sony then approached other cable networks about possibly picking up the show if a deal could not be made. On August 14, 2011, AMC renewed the series for fifth and final season consisting of 16 episodes.

In terms of Breaking Bad‍ ’​s immense global popularity, creator Vince Gilligan thanked the on demand video service Netflix at the Emmy Awards in September 2013. He even went as far as to say that Netflix “kept us on the air”.

Breaking Bad creator Vince Gilligan cast Bryan Cranston for the role of Walter White based on having worked with him in an episode of the science fiction television series The X-Files, on which Gilligan worked as a writer. Cranston played an anti-Semite with a terminal illness who took series co-protagonist Fox Mulder (David Duchovny) hostage. Gilligan said the character had to be simultaneously loathsome and sympathetic, and that “Bryan alone was the only actor who could do that, who could pull off that trick. And it is a trick. I have no idea how he does it.” AMC officials, who were initially reluctant with the casting choice, having known Cranston only as the over-the-top character Hal on the comedy series Malcolm in the Middle, approached actors John Cusack and Matthew Broderick about the role. When both actors declined, the executives were persuaded to cast Cranston after seeing his X-Files episode.

Cranston contributed significantly to the formation and development of the Walter White persona. When Gilligan left much of Walter’s past unexplained during the development of the series, the actor wrote his own backstory for the character. At the start of the show, Cranston gained 10 pounds to reflect the character’s personal decline and had the natural red highlights of his hair dyed a regular brown. He collaborated with costume designer Kathleen Detoro on a wardrobe of mostly neutral green and brown colors to make the character bland and unremarkable, and worked with makeup artist Frieda Valenzuela to create a mustache he described as “impotent” and like a “dead caterpillar”. Cranston repeatedly identified elements within certain scripts where he disagreed with how the character was handled, and went so far as to call Gilligan directly when he could not work out disagreements with the episode’s screenwriters. Cranston has said he was inspired partially by his elderly father for how Walter carries himself physically, which he described as “a little hunched over, never erect, [as if] the weight of the world is on this man’s shoulders”. In contrast to his character, Cranston has been described as extremely playful on set, with Aaron Paul describing him as “a kid trapped in a man’s body”.

Gilligan originally intended for Aaron Paul’s character, Jesse Pinkman, to be killed at the end of Breaking Bad‍ ’​s first season in a botched drug deal as a plot device to plague Walter White with guilt. However, Gilligan said by the second episode of the season, he was so impressed with Paul’s performance that “it became pretty clear early on that would be a huge, colossal mistake, to kill off Jesse”.


دانلود فصل سوم سریال Breaking Bad – بریکینگ بد با لینک مستقیم :

دانلود سریال با کیفیت HD 720p

دانلود قسمت اول | No Mas |

دانلود قسمت دوم | Caballo Sin Nombre |

دانلود قسمت سوم | I.F.T |

دانلود قسمت چهارم | Green Light |

دانلود قسمت پنجم | Mas |

دانلود قسمت ششم | Sunset |

دانلود قسمت هفتم | One Minute |

دانلود قسمت هشتم | I See You |

دانلود قسمت نهم | Kafkaesque |

دانلود قسمت دهم | Fly |

دانلود قسمت یازدهم | Abiquiu |

دانلود قسمت دوازدهم | Half Measures |

دانلود قسمت سیزدهم | Full Measure |