وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود فیلم Horrible Bosses 2011


دانلود فیلم Horrible Bosses 2011

دانلود فیلم رئیس های وحشتناک ۲۰۱۱ با لینک مستقیم , دانلود فیلم Horrible Bosses 2011 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + نقد و بررسی فیلم

دانلود فیلم Horrible Bosses 2011خلاصه داستان فیلم Horrible Bosses 2011 :

فیلم رئیس های ترسناک ۲۰۱۱ ، که نسخه دوم آن هم ساخته شده است ( Horrible Bosses 2 2014 ) درباره سه نفر از کارمندانی است که به شدت از دست رفتار رئیس های خود ، به خاطر رفتار بدشان نسب به آنان عصبانی اند. کورت ، نیک و دال نقشه ای می کشند که از دست آنان خلاص شوند ولی این سه کله پوک ، آن چنان که خود تصور می کردند ، نقشه شان پیش نمی رود و در واقع شکست می خورد. آنها در یک شب یکدیگر می گویند که می خواهند روسایشان را به قتل برسانند! این حرف اگرچه شبیه به جوک یا چیزی شبیه به این بود اما رفته رفته این حرف آنها تبدیل به یک هدف می شود، بنابراین آنها با یک مشاوره قتل و آدمش کشی به نام جونز ( جیمی فاکس ) تماس می گیرند و سپس برنامه ایی را تنظیم می کنند تا روسای خودشان را به از میان بردارند اما همه چیز آنطور که پیش بینی شده بود پیش نمی رود و…

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم Horrible Bosses 2011 با کیفیت Full HD

نقد و بررسی فیلم Horrible Bosses 2011

رابطه کارمند و رئیس اش همواره یکی از موضوعات جذاب در بحث ها بین خانواده ها و همکاران بوده است. البته این وضعیت در ایران کمی متفاوت با دیگر جاهای دنیاست. در کشورهای غربی معمولا کارمندان به دلیل اینکه روسایشان اجازه ترفیع ( همان امضای تائید ) را به کارمندان نمی دهند ، با آنها به مشکل بر می خورند و حتی گلاویز می شوند! اما در ایران معمولا مشکلی از لحاظ ترفیع وجود ندارد زیرا تمام کارها توسط دستگاه های بالا انجام می پذیرد و علناً امکان سنگ اندازی به حداقل می رسد( البته همیشه هم چنین نیست ) با اینحال مانند تمام مسائل که یک شکل ایرانی هم دارد، در ایران رابطه ایی کاملا خاص بین کارمند و رئیس اش برقرار است که بر مبنای آن آقای کارمند همواره در حال توهین به رئیس خودش است و دلیلی هم برای اینکار خود ارائه نمی دهد!. دوستی داشتم که همیشه به رئیس اش در اداره توهین می کرد، یک روز از او پرسیدم که به چه دلیلی به رئیس خودت اینقدر توهین می کنی؟ او هم در جواب گفت : احساس بسیار خوبی هست وقتی به بالا دستت توهین می کنی! من این حس رو با چیزی عوض نمی کنم!. روسای ترسناک فیلمی کمدی است که قراره زندگی این بخش از کارمندان شرکت ها را به تصویر بکشد. اما همانطور که گفتم ، دیدِ سازندگان به مقوله کارمند و رئیس اش ، دیدی کاملا غربی است پس لطفا بعد از تماشای فیلم نگوئید که موقعیت های فیلم هرگز برایتان پیش نیامده!.

انتظارم از فیلم Horrible Bosses 2011 زیاد نبود اما بعد از دیدن فیلم باید اعتراف کنم که آن را جزو یکی از بهترین کمدی های چند سال اخیر می دانم. روسای ترسناک به مانند خماری ، از چند شخصیت تشکیل شده است که هرکدم از آنها دردسرهای خاص خودش را می سازد. در بین این کاراکترها، داستان مربوط به نیک و رئیسش از لحاظ پرداخت بهتر از بقیه انجام گرفته است. شما می توانید در این بخش بازی فوق العاده کوین اسپیسی در نقش یک رئیس دیوانه را ببینید که بازی خوب جیسون باترمن آن را تکمیل کرده است؛ مدتها بود که کوین اسپیبی را به این ترسناکی ندیده بودم. اما بهترین بخش فیلم داستان مربوط به دال و رئیس خانمش یعنی دکتر جولیا است. در این بخش دال دستیار یک دندان پزشک به نام دکتر جولیا است اما دکتر جولیا بیشتر از اینکه از او در برطرف کردن مشکلات دندان بیمارانش استفاده کند، از دال سوءاستفاده جنسی می کند و…  زشتی این سکانس ها بر روی پرده سینما به قدری زیاد است که بسیاری از خانواده ها روی شان را از فیلم برگرداندند!

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم Horrible Bosses 2011 با کیفیت فول اچ دی

دانلود فیلم Horrible Bosses 2011 با کیفیت فول اچ دی

با اینحال خنده دار ترین سکانسهای فیلم همین داستان مربوط به جولیا و دستیارش دال است که پیشنهاد می کنم اگر تنها بودید حتماً آن را ببینید. داستان بین کورت و پسر رئیس اش که قرار است بزودی جانشین او شود ، بیشتر از اینکه کمدی باشد تبدیل به زبانی انتقادی شده که به جامعه امروز آمریکا اشاره دارد. رئیس شرکتی که کورت در آن مشغول به کار است به تازگی قراره وظیفه اداره امور را به دست پسر کوکائینی اش ( کالین فارل ) بسپارد و این یعنی اینکه همه چیز به فنا خواهد رفت!. همانطور که گفتم بخش مربوط به کورت بیشتر از اینکه این محیط را به تمسخر بگیرد، حرف های تیز و گزنده ایی نسبت به سیستم مدیریتی بیان می کند که احتمالاً چندان به مزاق مدیران خوش نخواهد آمد .فیلمنامه روسای ترسناک اگرچه صحنه های زشت و زننده ایی دارد ( به خصوص دال و دکتر جولیا ) اما به هیچ عنوان اثر مبتذلی نیست. تمامی صحنه های بزرگسالانه فیلم با هدف در فیلم قرار داده شده و هدف آن هم تاکید بر بی بند و باری در نظام اداری است. به نظرم برای تاکید درباره مشکلات کارمندان ( با آن شرایط عجیب و غریب اش ) وجود چنین صحنه هایی لازم بوده است،  روسای ترسناک از لحاظ بازیگری در سطح بالایی قرار دارد. نامهای ریز و درشتی که در فیلم حضور دارند به دلیل شخصیت پردازی خوبی که برایشان انجام گرفته، توانسته اند گلیم خود را از آب به بیرون بکشند. از بین بازیهای فیلم بدون شک کوین اسپیسی در جایگاه بسیار ممتاری قرار می گیرد. استیل اسپیسی دقیقاً همانی است که تماشاگران مدتها در انتظارش بودند؛ یعنی یک رئیس عوضی و گستاخ!.

اسپیسی در نقش دیو در فیلم رئیس های وحشناک ۲۰۱۱ فوق العاده است. جیسون باترمن که در نقش مقابل اسپیسی در این فیلم بازی دارد، اگرچه بسیار خوب عمل کرده اما حضور این اسپیسی است که صحنه ها را از او ربوده. جنیفر آنیستون با اینکه نقش جولیا  عجیب ترین نقشی است که تابحال از او دیده ایم ، اما به خوبی از عهده آن برآمده. بازی در نقش جولیا این نکته را به تماشاگران اعلام می کند که جنیفر آنیستون  بالاخره تصمیم گرفته تا در نقشهای بزرگسالانه تری بازی کند. باید منتظر ماند و دید که آیا طرفداران آنیستون از نقش جدید او خوششان خواهد آمد یا خیر . چارلی دی در نقش دال هم به اندازه کافی خنده دار و بی ادب است!.اما کالین فارل در نقش پسر رئیس سابق شرکت پرداخت لازمه را ندارد. شاید بهتر بود فرصت بیشتری برای پرداختن به شخصیت او در نظر گرفته می شد تا این نقش جالب به بهترین نحو ممکن شکل می گرفت.

دانلود فیلم رئیس های وحشتناک ۲۰۱۱

کارگردان روسای ترسناک ، ست گوردون است که مهمترین کارهایش مربوط به ساخت سریال های تلویزیونی بوده. گوردون برخلاف قسمت دوم خماری که یکی از بدترین دنباله های امسال به حساب می آید، توانسته کمدی ایی در حال و هوای قسمت اول خماری بسازد که شخصیت های داستان اصلی ترین دلیل تماشای فیلم هستند. البته روسای ترسناک نسبت به خماری شخصیت های بیشتری دارد و به همین دلیل شخصیت هایش در مقایسه با خماری از پرداخت کمتری برخوردارند اما با اینحال شیمی بین ۳ بازیگر اصلی فیلم خوب از آب درآمده است.  در حالی که همگان انتظار  داشتند تا خماری ۲ بتواند خنده را برای تماشاگران در تابستان به همراه بیاورد، اما این فیلم Horrible Bosses 2011 است که بر خلاف انتظار سالن های سینما را از خنده منفجر کند!. روسای ترسناک کمدی جذابی است که به هیچ عنوان مناسب افراد کم سن و سال نیست. اگر به سن قانونی رسیده اید به دیدن رئیس های ترسناک ۱ ۲۰۱۱ بنشینید که یک کمدی پر از صحنه های خنده دار در انتظارتان خواهد بود.

 برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم رئیس های وحشتناک 2011دانلود فیلم رئیس های ترسناک 2011

دانلود فیلم رئیس های ترسناک ۲۰۱۱

جزئیات و عوامل فیلم Horrible Bosses 2011

نام فیلم : Horrible Bosses 2011 – رئیس های ترسناک ۲۰۱۰

ژانر فیلم : کمدی , جنایی

امتیاز فیلم : ۶٫۹/۱۰

امتیاز منتقدین : ۵۷/۱۰۰

میانگین رای : ۳۴۳,۱۳۲ نفر

رده سنی : PG-16 – تماشای این فیلم به افراد زیر ۱۶ سال توصیه نمی شود.

کارگردان : Seth Gordon

تهیه کنندگان : Brett Ratner, Jay Stern

نویسندگان : John Francis Daley, Michael Markowitz

موسیقی : Christopher Lennertz

تدوین : Peter Teschner

گریم : Carol Ramsey , Ellen Falguiere , Joyce Kogut , Patricia DeHaney , Deidra Dixon , Chris McMillan

بازیگران : Jennifer Aniston, Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis , Julie Bowen , Kevin Spacey , John Francis Daley , Lindsay Sloane , Donald Sutherland

کمپانی های سازنده : New Line Cinema, Rat Entertainment

کمپانی منتشر کننده : Warner Bros. Pictures

محصول کشور : ایالات متحده آمریکا ( United States of America )

تاریخ اکران : ۲۰۱۱-۰۹-۰۱

بودجه ساخت : ۳۵ میلیون دلار

باکس آفیس : ۲۰۹ میلیون دلار

زبان فیلم : انگلیسی

زمان فیلم : ۹۸ دقیقه

نسخه : Extended – بدون حذفیات

کیفیت فیلم : Bluray 720p , Bluray 1080p

حجم فیلم : ۸۰۰ مگابایت , ۱٫۵۰ گیگابایت

فرمت فیلم : mkv

منتشر کننده : DBMovie

IMDB , Wiki


متن انگلیسی :

Nick Hendricks (Bateman) and Dale Arbus (Day) are friends who despise their bosses. Nick works at a financial firm for the sadistic David Harken (Spacey), who implies the possibility of a promotion for Nick for months, only to award it to himself. Dale is a dental assistant being romance harassed by his boss, Dr. Julia Harris (Aniston); she threatens to tell his fiancee Stacy (Lindsay Sloane) that he had kind with her unless he actually has kind with her. Nick and Dale’s accountant friend Kurt Buckman (Sudeikis) enjoys working for Jack Pellitt (Donald Sutherland) at a chemical company, but after Jack unexpectedly dies of a heart attack, the company is taken over by Jack’s cocaine-addicted son Bobby (Farrell), whose apathy and incompetence threaten the future of the company.

At night, over drinks, Kurt jokingly suggests that their lives would be happier if their bosses were no longer around. Initially hesitant, they eventually agree to kill their employers. In search of a hitman, the trio meet Dean “Motherwalker” Jones (Foxx), an ex-con who agrees to be their “murder consultant”. Jones suggests that Dale, Kurt and Nick kill each other’s bosses to hide their motive while making the deaths look like accidents.


دانلود فیلم Horrible Bosses 2011 – رئیس های ترسناک ۲۰۱۱ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم با کیفیت های Bluray 1080p و Bluray 720p