وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011


دانلود فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011

دانلود فیلم ظهور سیاره میمون ها ۲۰۱۱ , دانلود رایگان فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + نقد و بررسی فیلم

به همراه صوت جداگانه دوبله فارسی

کاندیدای دریافت ۱ جایزه اسکار

دانلود دوبله فارسی فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011

خلاصه داستان فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011 :

فیلم ظهور سیاره میمون ها ۲۰۱۱ ، ویل رادمن ( جیمز فرانکو ) دانشمندی است که به دلیل ابتلای پدرش به بیماری آلزایمر، تصمیم گرفته تا هرطور که شده دارویی را برای از میان بردن این بیماری تولید کند. او در آزمایشگاه دارویی با عنوان ALZ 122 بوجود آورده و امیدوار است با تکمیل تحقیقاتش بر روی این واکسن بتواند بیماری آلزایمر را برای همیشه ریشه کن کند. او برای نمونه، این واکسن را بر روی یک شامپانزه ماده آزمایش می کند اما متاسفانه در ادامه راه به دلیل یک اتفاق و کشته شدن این شامپانزه ماده ، ادامه تحقیقات متوقف می شود تا نمونه ی دیگری برای ازمایش پیدا شود. اما ویل متوجه می شود که شامپانزه ماده در زمان مرگ، فرزند خود را به دنیا آورده و این بهترین فرصت برای ویل است که فرزند این شامپانزه که حاصل دستکاری های ژنتیکی هم هست ، به آزمایشگاه خود بیاورد و به ادامه تحقیقاتش بپردازد.

ویل شامپانزه کوچک را نزد خود می آورد و نام قیصر را بر روی او می گذارد. این شامپانزه در طی ۷ سال تحقیقات و آزمایشات متعدد  و برخلاف انتظار ویل که به دنبال ریشه کنی آلزایمر بود، تبدیل به حیوانی باهوش می شود که قدرت هوش او تقریباً نزدیک به انسان است!. این نتیجه شگفت انگیز باعث می شود تا ویل تحقیقات خود را در این باره گسترش دهد اما رفتاری پرخاشگرانه از قیصر باعث می شود تا او را به محلی برای نگهداری برده و در کنار دیگر میمون ها قرار دهند. قیصر با حضور در کنار میمون ها و طبیعت وحشی آنها، صفت حیوانی اش را باز می یابد و با توجه به هوش فوق العاده ایی که دارد، رهبری میمون ها برای مبارزه علیه انسان ها را برعهده می گیرد و حالا انسانها باید خود را برای مبارزه با دسته میمون ها آماده کنند و ….

نقد و بررسی فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011

همانطور که گفتم « ظهور سیاره میمون ها ۲۰۱۱ » یک بازسازی صرف از « سیاره میمون ها » نیست و نگاهی متفاوت و ریشه ایی به این داستان دارد. در اینجا قرار است به چگونگی تسخیر زیستگاه انسانها توسط میمون ها بررسی شود و « ظهور سیاره میمون ها » هم به خوبی توانسته این روایت را پیش ببرد. روایت داستان در « ظهور سیاره میمون ها » بسیار منطقی تر از آن است که تصور می کردم. « ظهور سیاره میمون ها » فیلمی بسیار هیجان انگیز با ضرباهنگ مناسب است که هم در بخش اکشن و هم در بخش درام ، تماشاگرش را راضی می کند. در بخش ابتدایی فیلم ما شاهد ارتباطات عاطفی بین یک پسر و پدر هستیم که سعی در نشان دادن وجود عشق در میان انسانهاست. این عشق زمانی بیشتر به چشم می آید که ویل به شامپانزه قدرت ادراک و فهم می دهد و به این ترتیب این دو هم با یکدیگر ارتباط عاطفی برقرار می کنند اما با به اصل خویش برگشتن این شامپانزه ، اکشن فیلم آغاز می شود!. در بخش اکشن هم انسجام و قاب بندی های مناسب سینمایی مشاهده می شود که بسیار هیجان انگیز است. نکته جالب درباره این فیلم این است که « ظهور سیاره میمون ها » بعضاً اشاراتی هم به اولین فیلم ساخته شده براساس این داستان می زند، به عنوان مثال در صحنه ایی ، نگهبان حیوانات در  تلویزیون در حال تماشای یکی از فیلمهای چارلتون هستون است. یا اینکه دوست صمیمی قیصر که یک اورانگوتان است ، موریس نام دارد! که اشاره ایی دارد به بازیگر فقید بریتانیایی به نام موریس ایوانز که در نخستین فیلم حضور داشت. البته بهترین و خاطره انگیز ترین این اشارات به دیالوگ معروفی است که چارلتون هستون در « سیاره میمون ها » آن را به زبان می آورد و آن این بود « دستای نفرت انگیزت رو ازم بکش ، تو یه میمون کثیفی! » ، حالا این دیالوگ بار دیگر در یک صحنه بسیار هیجان انگیز و جالب تکرار می شود و همانطور که می شد پیش بینی کرد، صدای سوت و کف تماشاگران را به همراه می آورد.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم ظهور سیاره میمون ها 2011

دانلود فیلم ظهور سیاره میمون ها ۲۰۱۱

اما به نظرم نباید چندان درباره فیلمنامه و ساختار روایی « ظهور سیاره میمون ها » صحبت کرد چون هدف سازندگان این نبوده که شما را با دیالوگ های بیهوده سرگرم کنند. مهمترین نکته درباره « ظهور سیاره میمون ها » جلوه های ویژه فوق العاده آن است که همه تماشاگران را انگشت به دهان نگه خواهد داشت. ما در سالهای قبل در فیلمهایی نظیر « ارباب حلقه ها » ، « کینگ کنگ » و « آواتار » شاهد استفاده از تکنیک موشن کپچر برای هرچه بیشتر طبیعی نشان دادن موجودات تخیلی فیلم بوده ایم اما این تکنولوژی در « Rise of the Planet of the Apes 2011 » نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است و شما اینبار بیشتر از همیشه می توانید موجودات تخیلی فیلم را باور کنید. یکی از دلائلی که قیصر در این فیلم تا بدین حد طبیعی کار شده ، حضور شخص مهمی به نام اَندی سرکیس در پشت صحنه فیلم است. همه شما بدون شک شخصیت « گالوم » در سه گانه « ارباب حلقه ها » و آن حرکات نرم بدنش که همگی آن براساس تکنیک موشن کپچر بود را بخاطر دارید، در این فیلم هم اَندی سرکیس در نقشی نسبتاً مشابه تصمیم گرفته تا به شخصیت قیصر روح و جان بدهد و در یک کلام ما را ذوق رده کند!. جلوه های ویژه این فیلم به نظرم می تواند در اُسکار امسال حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

ر « ظهور سیاره میمون ها »۴ انسانها نقش کمتری نسبت به میمون ها دارند به همین دلیل اغلب بازیگران این فیلم فرصتی برای خود نمایی پیدا نکرده اند. جیمز فرانکو در نقش ویل کاملا قابل قبول و باورپذیر است اما در صحنه های مشترک بین او و قیصر ( منظورم همان شامپانزه هست!)  ، این قیصر است که نگاه ها را به سوی خود جلب می کند. البته بازی جان لیتگاو در نقش پدری که آلزایمر دارد، واقعا قابل تحسین است.  اما بهترین بازیگر فیلم بدون شک اَندی سرکیس در نقش قیصر است. وی اگرچه بصورت رسمی در این فیلم بازی نکرده و تنها حرکات بدنش را تحویل شخصیت قیصر داده اما با اینحال بیشترین زحمت را در بین بازیگران فیلم کشیده است. احساسات و میمیک صورت قیصر که بسیار ظریف کار شده اند ، حاصل زحمت و هنر اَندی سرکیس است. در این بین یک اورانگوتان بی نظیر هم وجود دارد که به عنوان محافظ شخصی قیصر انجام وظیفه می کند!. مطمئنم که شما با دیدن این اورانگوتان و حرکات فوق العاده اش ، چشم از او برنخواهید داشت.    در آخر باید بگویم که « ظهور سیاره میمون ها » یک سورپرایز بزرگ برای تابستان بود که همه تماشاگران را غافلگیر کرد. با تماشای فیلم کهنه و حوصله بر « سیاره میمون ها »  اثر تیم برتون ، تقریباً مطمئن بودم که « ظهور سیاره میمون ها » هم تلاشی بی نتیجه برای موفقیت در گیشه است اما حالا با اطمینان می گویم که « ظهور سیاره میمون ها » را باید دید. حتی اگر تابحال نامی از این میمون ها و ماجرای تسخیر سیاره توسط آنها را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم این فیلم را تماشا کنید و از جلوه های ویژه آن لذت ببرید.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011دانلود فیلم ظهور سیاره میمون ها 2011

دانلود فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011 با کیفیت فول اچ دی

ظهور سیاره میمونها تلاش کمپانی فاکس برای زنده کردن پروژه اقتباسی موفقی است که سالها قبل امتیاز آن را از انتشارت Livre de Poche برای کتاب سیاره میمونها خریداری کرده بود. اولین فیلم اقتباسی از این اثر پرفروش در سال ۱۹۶۸ به اکران در آمد. سپس سریالی تلویزیونی از روی آن ساخته شده و نهایتاً در سال ۲۰۰۱ ، Tim Burton نسخه دیگری از آن را به بازار عرضه کرد که با استقبال نسبتاً خوبی نیز مواجه شد. زمان داستان فیلم به قبل از نسخه ۱۹۶۸ بازمیگردد و در عین حال بسیاری از ماجراهای اضافه شده در نسخه تلویزیونی را نیز حدف کرده است. اما نکته جالب توجه این است که فیلم هیچ ارجاعی به نسخه Tim Burton نمیدهد. داستان ظهور سیاره میمونها به شکلی پرداخته شده است تا نحوه پیدایش میمون هوشمند و سیاره ای را که Charlton Heston (بازیگر نسخه اصلی) روی آن پا گذاشت را توضیح دهد و بتوان در آینده پروژه های دنباله سازی متعددی را بر اساس آن کلید زد. در واقع نگاه کمپانی فاکس در این پروژه کاملاً تجاری، هوشمندانه و آینده نگر است. ولی متاسفانه این هوشمندی در ساخت خود فیلم چندان دیده نمی شود.

شما می توانید فیلم های دیگری را با نام های :

دانلود فیلم The Night Before 2015

دانلود فیلم Gods of Egypt 2016

دانلود فیلم The Divergent Series: Allegiant – Part 1 201

دانلود فیلم Rogue One: A Star Wars Story 2016

از سایت DBMovie دریافت نمایید.

جزئیات و عوامل سازنده فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011

نام فیلم : Rise of the Planet of the Apes 2011 – ظهور سیاره میمون ها ۲۰۱۱

ژانر فیلم : اکشندرام علمی- تخیلی

امتیاز فیلم : ۷٫۶/۱۰

امتیاز منتقدین : ۶۸/۱۰۰

میانگین رای : ۳۸۶,۳۹۱ نفر

رده سنی : PG-13 – تماشای این فیلم به افراد زیر ۱۳ سال توصیه نمی شود.

کارگردان : Rupert Wyatt

نویسندگان : Rick Jaffa , Amanda Silver

تهیه کنندگان : Peter Chernin , Dylan Clark , Rick Jaffa , Amanda Silver , Debra Zane , Coreen Mayrs

گریم : Renée April , Courtney Daniel , Jana MacDonald , Anne Burke , Pamela Cameron , Eilidh McAllister

موسیقی : Patrick Doyle , Jim Brookshire , R.J. Kizer , Mildred Iatrou , Darryl Marko

تدوین : Conrad Buff IV , Mark Goldblatt , Susan Dawes , Helen Luttrell , Curtis Lindersmith

بازیگران : Andy Serkis , Karin Konoval , Freida Pinto , James Franco , John Lithgow , Tyler Labine , David Hewlett , David Oyelowo

کمپانی های سازنده : Ingenious Film Partners, Ingenious Media, Twentieth Century Fox Film Corporation, Dune Entertainment, Dune Entertainment III, Chernin Entertainment, Big Screen Productions

بودجه ساخت : ۹۳ میلیون دلار

باکس آفیس : ۴۸۲ میلیون دلار

کیفیت فیلم : Bluray 1080p , Bluray 720p

زبان فیلم : انگلیسی – دو زبانه ( دوبله فارسی + انگلیسی )

زمان فیلم : ۱۰۵ دقیقه

تاریخ اکران : ۲۰۱۴-۰۸-۰۷

حجم نسخه دو زبانه : ۸۴۶ مگابایت , ۱٫۶۸ گیگابایت

حجم نسخه زبان اصلی : ۷۵۰ مگابایت , ۱٫۵۹ گیگابایت

منتشر کننده : DBMovie

IMDB , Wiki


توضیحات دوبله فارسی :
دوبله فارسی فیلم ظهور سیاره میمون ها ۲۰۱۱

جوایز و کاندیدا ها :
کاندیدای اسکار بهترین جلوه های ویژه


برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم ر با کیفیت فول اچ دی

متن انگلیسی :

Will Rodman, a scientist at the San Francisco biotech company Gen-Sys, is testing the viral-based drug ALZ-112 on chimpanzees to find a cure for Alzheimer’s disease. ALZ-112 is given to a chimp named Bright Eyes, greatly increasing her intelligence. However, during Will’s presentation for the drug, Bright Eyes is forced from her cage, goes on a rampage, and is killed. Will’s boss Steven Jacobs terminates the project and orders the chimps euthanized. However, Will’s assistant Robert Franklin discovers that Bright Eyes had recently given birth to an infant chimp. Will agrees to take in the chimp, who is named Caesar. Will learns that Caesar has inherited his mother’s intelligence and decides to raise him. Three years later, Will introduces Caesar to the redwood forest at Muir Woods National Monument. Meanwhile, Will treats his dementia-suffering father Charles with ALZ-112, which seems to restore his cognitive ability.

When Caesar reaches adolescence and sees a dog on a leash like his own, he questions his identity and learns of his origins from Will. Meanwhile, Charles’s condition returns as his Alzheimer’s becomes resistant to ALZ-112. Caesar injures a neighbor, Douglas Hunsiker, while defending a confused Charles. As a result, he is placed in a primate shelter where he is treated cruelly by the other chimps and the chief guard, Dodge Landon. Caesar learns how to unlock his cage, gaining free access to the common area. With the assistance of a gorilla named Buck, he confronts the sanctuary’s alpha chimp and claims that position. Meanwhile, Jacobs clears development of a more powerful, gaseous version of the drug – ALZ-113 – when Will tells him it can not only heal brain diseases but also improve intelligence. Will takes the drug home to try to save his father, but Charles declines further treatment and dies overnight.


دانلود فیلم Rise of the Planet of the Apes 2011 – ظهور سیاره میمون ها ۲۰۱۱ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم با کیفیت های Bluray 1080p و Bluray 720p

دانلود صوت جداگانه دوبله فارسی