وب سایت ایران مووی در ستاد ساماندهی کل کشور ثبت می باشد و طبق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود فیلم Under the Skin 2013


دانلود فیلم Under the Skin 2013

دانلود رایگان فیلم Under the Skin 2013  , دانلود فیلم Under the Skin با لینک مستقیم

دانلود فیلم زیرپوست ۲۰۱۳ , دانلود رایگان فیلم آندر د اسکین ۲۰۱۳ با لینک مستقیم

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + نقد و بررسی فیلم

دانلود فیلم Under the Skin 2013

خلاصه فيلم Under the Skin 2013 :

فيلم Under the Skin 2013 – آندر اسکین ۲۰۱۳ – زیرپوست ۲۰۱۳ که با ژانری علمی- تخیلی ، درام و به خصوص هیجان انگیز توسط چندین کمپانی مطرح فیلم سازی آمریکایی که معروف ترین آنان Wechsler Productions, Creative Scotland به اکران در آمد، به کارگردانی Jonathan Glazer  آمریکایی ساخته گردید که توانست پس از انتشار مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب نماید.

یک موجود فضایی به زمین می‌آید و در شکل یک زن به شکار انسانها می‌پردازد. نقش اصلی این فیلم «اسکارلت جوهانسون» است که در نقش زنی تماشایی و چشم نواز با لهجه ی لندنی ظاهر می شود که کلاه گیس سیاه رنگ به سر گذاشته و کتی از خز تقلبی به تن دارد و افراد منزوی و تنها، می‌خوارگانی را که از این نوشگاه راهی نوشگاه بعدی می شوند و کسانی را که در جاده منتظر سواری مجانی هستند را در شهر گلسگاو در اسکاتلند و حومه ی آن سوار اتومبیل خود می کند.

آنچه این زن بر سر این مردان می آورد این است که تمام آن ها را جلوی چشمانش به طرز وحشتناکی به قتل می رساند و از کشتن مردان لذت می برد و دلیل آن، به شکل یک معما با پاسخی واضح در پرده می ماند. زن، که به تازگی شکل انسانی به خود گرفته است، از جایی دیگر می آید و …

نقد و بررسی فیلم Under the Skin 2013

او یک موجود فضایی است که تولد یا تبدیل او در صحنه ی ابتدایی فیلم شکل می گیرد که یادآور تصاویر فیلم «۲۰۰۱: یک اودیسه ی فضایی/۲۰۰۱: A Space Odyssey » است. خلاء مایع سیاهرنگی که در این پیش پرده وجود دارد در طول «زیر پوست» هم چندین مرتبه ظاهر می شود.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم Under the Skin 2013 1080p

در ادامه فیلم آندر اسکین ۲۰۱۳ ، زمانی که زن شکارهای خود را به محل اقامت خودش می برد، این دریای سیاه معما انگیز معلوم می کند آن محل آخرین مقصد افراد است. این چیزی است که آن مردها در ازای بخت موافق فریبنده ی شان نصیب خود می کنند: دیدار خداحافظی با تاریک ترین چشمه ی آب معدنی جهان. سبک تصاویر تکان دهنده و متحیر کننده است و تأثیرات زیادی را با هم ترکیب می کند اما هرگز پوچ و بی معنی نیست. گلیزر بیشتر این تصاویر را مانند یک مستند متهورانه ی خیابانی فیلمبرداری کرده است که چندین شخصیت کوچک درون ون این موجود فضایی را در خود مخفی کرده است.

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم Under the Skin 2013 Full HD

بسیاری از برخوردهای حاوی گفتگو میان جوهانسون و اهالی گلسگاو در پیاده رو ها یا کلوب ها با حضور نابازیگران و مردم واقعی شکل گرفته است که متوجه نشده اند دوربینی در حال فیلمبرداری از آنهاست و همبازی آنها در صحنه جوهانسون است که کلاه گیسی سیاه رنگ و کت خزی تقلبی به تن دارد.

در فیلم Under the Skin 2013 ، صحنه هایی که با حضور نابازیگران فیلمبرداری شده بود تنها پس از اینکه شرکت کنندگان رضایتنامه ی کتبی امضا کردند وارد فیلم شد. نقش های مذکر اصلی – که میان آنها مرد جوانی با صورتی که به دلیل بیماری نوروفیبروماتوز از شکل افتاده و حالتی شبیه به «مرد فیل نما» پیدا کرده است نیز وجود دارد – توسط بازیگران حرفه ای ایفا شده اند. ترکیب بازیگران و نابازیگران همگون و یکپارچه است.

سکانس های نمایشگر خلاء سیاهرنگ شگفت آور هستند. جلوه های ویژه به واقع ویژه و خیال انگیز و روح مانند هستند. همینطور که «زیر پوست ۲۰۱۳ » بیشتر به سوی شمال سفر می کند و مناطق دورافتاده تر اسکاتلندی افق هایی تازه و خطرناک تر پیش روی بیننده می گذارند، موجود فضایی کم کم نژاد بشر را به شکلی تازه ارزیابی می کند. او مانند یک موجود انگلی رفتار می کند و در حین اینکه به وظیفه ی خود عمل می کند درباره ی رفتار و احساسات انسانی چیزهایی یاد می گیرد. د

رون رمان، جزئیات وظیفه ی او روشن شده اند؛ او مردها را به عنوان خوراک برای سیاره ی زادگاهش شکار می کند. فیلم این موضوع را گنگ نگه می دارد و تعیین آن را به ذهنیت مخاطب وا می گذارد. یک موجود فضایی دیگر هم در کار است، یک موجود مذکر که موتور سیکلتی دارد و در پی شخصیت جوهانسون به فعالیت می پردازد. اما در عین اینکه آسیب پذیری بشر به نوعی وجدان موجود فضایی را تحت تأثیر قرار می دهد، تهدیدی که از جانب او وجود دارد از چشم پنهان می ماند.

برای بزرگنمایی روی هر عکس کلیک کنید :

دانلود فیلم Under the Skin 2013 با لینک مستقیم

روشی که گلیزر برای به تصویر کشیدن «زیر پوست» به کار برده،‌ ترکیبی است از نئورئالیسم تهورآمیز به سبک فیلم های «آندره آ آرنولد» به خصوص «جاده ی قرمز/Red Road» و اگر آن را دست پایین بگیریم فانتزی ای است که به شکلی برازنده و شکیل پرداخته شده است. به گمان من بسیاری از افراد، به خصوص مردها، برای دیدن صحنه های برهنگی سری به سالن های سینمای نمایش دهنده ی «زیر پوست» می زنند. اما حقیقت این است که اینها از آن نوع صحنه های حاوی برهنگی نیستند.

هیچ چیزی در این فیلم حالت عادی و معمولی ندارد. لحظات فیلم حال و هوایی تازه و غیرقابل پیش بینی دارند و به همان اندازه عجیب و آرام هستند که موسیقی متن به یادماندنی فیلم اثر «میکا لوی» که اولین بار است برای یک فیلم بلند موسیقی می سازد، این چنین به نظر می رسد. چه کسی فکرش را می کرد که روش غیر عادی ای که فیلم «بورات/Borat» در داستان گویی بکار برده بود به چنین نتایج جذاب و قابل توجهی در قلمرو ژانر علمی تخیلی منتج بشود؟

جوهانسون پیش تر با فیلم «او/Her» اثر «اسپایک جونز» و اکنون با فیلم گیج کننده و غیرقابل طبقه بندی گلیز دارد یاد می گیرد که بازی کردن یک موجود به شکلی که کمتر یا بیشتر دارای خصوصیات انسانی باشد، مزایای هنری خود را دارد. شگفت‌انگیزی این فیلم در یک بعد آن خلاصه نمی‌شود. البته هشدار به جایی ست که بگوئیم درصدی از آمریکایی‌هایی که بلیط تماشای این فیلم را خریده‌اند با عصبانیت سالن سینما را ترک نموده و یا نیمه کاره آن را رها کرده‌اند.

فیلمی که از آن حرف می زنیم «زیر پوست/Under the Skin» است، توهم برانگیزترین فیلمی که مدت هاست نمونه ی آن را در هیچ یک از ژانرهای سینمایی ندیده ایم، مطالعه ای کاملاً تجربی و گیرا درباره ی بیگانگان در یک سرزمین بیگانه.

کارگردان بریتانیایی فیلم «جاناتان گلیزر» (کارگردان فیلم هایی چون «هیولای جذاب/See. xy Beast» و «تولد/Birth») و دیگر نویسنده ی فیلمنامه «والتر کمپبل»، رمان «مایکل فابر» را در اختیار خود گرفته،‌ بخش هایی از آن را جدا کرده اند و به روش مخاطره آمیز خود دست به کار نگارش فیلمنامه شده اند.


جزئیات و عوامل فیلم Under the Skin 2013 – آندر اسکین ۲۰۱۳

نام فیلم : Under the Skin 2013 – آندر د اسکین ۲۰۱۳ – زیرپوست ۲۰۱۳

ژانر فیلم : درام ، علمی – تخیلی ، اکشن ، ترسناک

کارگردان : Jonathan Glazer

نویسندگان :  Walter Campbell, Jonathan Glazer

بازیگران : Scarlett Johansson, Jeremy McWilliams, Lynsey Taylor Mackay

موسیقی : Mica Levi

امتیاز : ۸٫۸/۱۰

امتیاز منتقدین : ۸۱/۱۰۰

رده سني : PG-14

تدوین : Paul Watts

محصول کشور :  ايالات متحده آمريكا

تاریخ انتشار :  ۲۰۱۴-۰۴-۰۴

بودجه ساخت : ۱۵ ميليون دلار

باکس آفیس : ۱۲۳ میلیون دلار

زمان فیلم : ۱۰۸ دقيقه

بر اساس داستان : Under the Skin  by Michel Faber

زبان : انگلیسی

کمپانی سازنده : Scottish Screen, UK Film Council, FilmNation Entertainment, Nick Wechsler Productions, Creative Scotland, British Film Institute, Film4, Silver Reel, JW Films

کیفیت فیلم : Bluray 720p , Bluray 1080p

حجم فیلم : ۸۰۰ مگابایت , ۱۵۰۰ مگابایت

فرمت فیلم : mkv

منتشر کننده : DBMovie

IMDB , Wiki


متن انگلیسی :

Under the Skin is a 2013 science fiction arthouse film directed by Jonathan Glazer, and written by Glazer and Walter Campbell as a loose adaptation ofMichel Faber’s 2000 novel of the same name. It was released in the UK on 14 March 2014 and the US on 4 April. The film stars Scarlett Johansson as an alien seductress who preys on men in Scotland. The music was composed byMica Levi.

Glazer developed Under the Skin for more than a decade, eventually settling on a film that takes an alien perspective of the human world. Most of the characters were played by non-actors, including road racer Jeremy McWilliams; many scenes were unscripted conversations filmed with hidden cameras on the street. It competed for the Golden Lion at the 70th Venice International Film Festival. Under the Skin received critical acclaim, particularly for Johansson’s performance, Glazer’s directorial style, and Levi’s score, and was named one of the best films of 2014 by many critics and publications.

In Glasgow, Scotland, a motorcyclist retrieves a young woman’s body from the side of a road and places her in the back of a van. A without clothes woman (Johansson) strips her and dons her clothes. She goes to a mall and buys clothes and make-up.


دانلود فیلم Under the Skin 2013 – آندر د اسکین ۲۰۱۳ – زیرپوست ۲۰۱۳ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم با کیفیت Bluray HD و کفیت Bluray Full HD